Микола Тищенко втік від своїх виборців та «воює» з російськими військами в кафе Закарпаття (фото)

лютого 28 / 2022

Сканадально відомий нардеп від Слуги народу Микола Тищенко у надзвичайний час для України, показав своє справжнє «лице». Тищенко втік від своїх виборців в у Святошинському районі міста Києва де був обраний депутатом ВР України та посилаючись на наказ Президента, якого ніхто не бачив та «воює» з російськими військами в кафе Закарпаття.

Цікаво, що на останньому засіданні ВР України де затверджувався Указ Президента про введення воєнного стану Микола Тищенко, був відсутнім, що підтверджує система рада де за це проголосувало 300 депутатів.

Ще цікавіше, злі «язики» стверджують, що Микола Тищенко не пішов на засідання через те, що ВР України могла бути мішенню для ракетного удару, ще й підбурював не йти інших.

Якби всі депутати так зробили то воєнного стану у нас би так і не було.


Наразі не зрозуміло є у Миколи Тищенка наказ Президента приїхати в Закарпаття або ні не відомо, але пригадуючи його останні заяви про «зелених чоловічків», яких він вже бачив в обласній раді при звільненні Олексія Петрова, що від нього можна чекати не зрозуміло.

Чекаємо публікації наказу Президента та пояснень його відсутності на доленосному засіданні ВР України.Повідомляє - https://transcarpathia.news
Категорія : Важливе


Залишити Коментар