Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров задоволений ремонтом автомобільної дороги між с. Онок та м. Виноградів

квітня 29 / 2020
Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров задоволений ремонтом автомобільної  дороги між с. Онок та м. Виноградів

Вчора, 29 квітня, голова Закарпатської ОДА Олексій Петров відвідав будівнитцво дороги Іршава – Виноградів(Т-07-19.)

Нещодавно місцеві активісти звинуватили будівельників у неякісному проведенні робіт.

На місці робіт був головний інженер фірми, яка прокладає автотрасу, Євген Савельєв.

Загалом, згідно з норм ДСТУ, у суміші, яка використовується передбачено використання каменю річкової, або скелястої породи, який дробиться та використовується для відповідних сумішей. У чистому вигляді гравій фірма ніколи не використовувала, та й ні форма ні структура суцільного каменю цього б просто не дозволила.

Закарпатська ОДА у своєму прес-релізі також повідомляє – матеріали, які використовують на дорозі, якісні – основа щебенево-піщана суміш, відтак асфальтобетон, щебенево-мастичний асфальтобетон. Автошлях складається із трьох шарів, у підсумку товщина покриття матиме 35 сантиметрів.

Роботи ведуться на ділянці протяжністю 10 км, шириною 7 метрів. Завершити роботи планують за 3-4 тижні. Фірма дає гарантію на покриття 5 років.

Під час візиту на дорогу поруч з керівництвом ОДА знаходилися представники Виноградівської РДА та місцевої ЗеКоманди, які дещо раніше активно брали участь у створенні скандалів довкола цього автошляху.Чому згадувані можновладці раніше не звернулися до підрядника, а організовували провокації – питання риторичне.

Натомість, новий очільник Закарпатської ОДА Олексій Петров проявив державницьку позицію та вирішив розібратися у цій ситуації вислухавши усі сторони та здійснивши власний візит до представників фірми-підрядника.

Як висновок – жителі району вже зовсім незабаром отримають якісний автошлях.

Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...