Продовження маніпуляцій свідомістю , або 100 днів бездіяльності Василя Кіша

березня 16 / 2020
Продовження маніпуляцій свідомістю , або 100 днів бездіяльності Василя Кіша

100 днів, такий проміжок часу у цивілізованих країнах дають посадовцям високого рангу ( державним службовцям із числа керівників центральних та регіональних органів виконавчої влади) для здійснення заходів щодо впровадження змін та реформ, покращення роботи інфраструктури, соціального та економічного розвитку країни або конкретного регіону, втілення планів щодо структурних перетворень у життя. Звичайно все це не можливо без формування єдиної монолітної команди, формування якої має здійснювати новопризначений керівник із першого дня свого призначення на посаду.
Розпорядженням Президента України від 05 грудня 2019 року №460/2019-рп Кіша Василя Васильовича призначено на посаду голови Виноградівської районної державної адміністрації Закарпатської області. Після представлення нового очільника району відбулась зустріч депутатського корпусу із тодішнім головою Закарпатської ОДА Ігорем Бондаренко у присутності новопризначеного голови РДА. Були досягнуті домовленості щодо подальшої співпраці депутатського корпусу із виконавчою гілкою влади в особі новопризначеного керівника РДА Кіш В.В. Однією із домовленостей було і питання кадрових змін, тобто звільнення всіх керівників, які фігурують у кримінальних справах та пов’язані корупційними схемами. Пройшло майже 100 днів, і що ми маємо. Дива на яке всі сподівалися НЕ СТАЛОСЯ, домовленості так і залишились домовленостями зі сторони РДА, хоча районна рада всі свої домовленості виконала. На сьогодні громадськість району не бачить реальної роботи Виноградівської РДА та її безпосереднього керівника Кіша В.В. Спробую висловити свою суб’єктивну точку зору та проаналізувати деякі аспекти. Зупинюся і буду акцентувати увагу на наступних питаннях:
Перше - це формування В.Кішом своєї команди і виконання домовленостей по кадровим питанням. І що ми маємо. По сьогоднішній день першим заступником і заступником голови РДА залишаються представники попередньої влади Порошенка, ставлениці екс-голови Виноградівської РДА М.Русанюка, який організовував схеми корупції та хабарництва, Н.Костелеба-Веремчук та Є.Данич. І досі не оприлюднено розпорядження голови РДА про їх призначення, адже згідно із законом їх повноваження припинені із призначенням нового голови РДА. Радниками ж Кіша В.В. залишаються люди із дуже сумнівною репутацією та кримінальним минулим . Докази і факти це окрема тема моїх публікацій.
Друге це планування роботи, вирішення нагальних проблем, які накопичились у районі, налагодження тісної співпраці із депутатським корпусом районної ради, втілення планів щодо соціального та економічного розвитку у життя. Результат нульовий. Чіткої стратегії у діях голови РДА не відмічено – робимо те, що хочемо, а не те, що нагально потрібно у відповідності до вимог Закону України „Про місцеві державні адміністрації”. У мене складається враження, що голова Виноградівської РДА В.В.Кіш схильний лише до самопіару. Подивіться на сайті РДА публікації щодо візиту із першим заступником Н.Костелеба-Веремчук до Боржавської сільської ради. Хотілось би лише запитати цих керівників, яке вони взагалі відношення до цього об’єкту мають? Та якби не Н.Костелеба-Веремчук, це будівництво могло розпочатись ще у 2019 році. Про Кіша В.В. та його вклад у те, щоб цей об’єкт розпочали будувати я вже мовчу. Мовчу і про незрозумілі відеозвернення „ні про що”, фото весняних квіточок і їх розміщення у мережі ФБ, фотоколажі із моїм зображенням та принизливими цитатами, заказані статті із неправдивими відомостями, використання на сумнівних сайтах уривків із моїх інтерв’ю, які я давав батькові голови РДА старшому В.В.Кіш на ТРК «Виноградів» близько 4 років тому назад. Все це робиться з метою дискредитації депутатського корпусу. На превелике щастя депутатський корпус зміг об’єднатися і працює стабільно на відміну від дестабілізаторів у Виноградівській РДА. АДЖЕ ВЖЕ ДІЙШЛО ДО ТОГО,ЩО ГОЛОВА РДА КІШ В.В. НАВІТЬ НЕ ПРИХОДТЬ НА СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ І НЕ ПУСКАЄ НА НИХ ПРАЦІВНИКІВ РДА, КОЛИ МОВА ЙДЕ ПРО ВИРІШЕННЯ ЖИТТЄВО НЕОБХІДНИХ ПИТАНЬ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ !!! Факт- 39 позачергова сесія Виноградівської районної ради. Вам це нічого і нікого не нагадує. Пам’ятається мені колишній голова РДА Русанюк М.М. діяв такими ж методами. То хто ж керує районом?
І третє - вирішення основних проблемних питань району. На першому плані мало б бути питання утилізації побутових відходів, так званого ”мусору„. Мені деякі активісти закидають, що я противник вирішення цього питання. Якщо вони бажають вирішити питання таким чином як показано на фото, то я дійсно противник. А саме це передбачалось робити на 100 га площі військового полігону поблизу с.Широке ! Жодного проекту побудови сучасного сміттєвого переробного заводу із закритим циклом, на протязі близько 6 років влада так і не наважилась представити громадськості для обговорення. Окрім популістичних заяв роботи нуль.
А проблема з ремонтом доріг . Може нагадати тодішньому в.о. голови РДА Н.Костелеба-Веремчук, як за її безпосередньої бездіяльності розпорядженням голови ОДА спочатку було забрано кошти із бюджетів сіл району, які рада виділила на поточний ремонт доріг у сумі близько 5,4 млн. грн. та 50 млн. грн. субвенції на розвиток територіальних громад, які навіть при не освоєнні мали залишатися в розпорядженні районного бюджету із послідуючим використанням за призначенням у наступному бюджетному році. Відповідні зміни були внесені найвищим законодавчим органом держави у Закон України «Про державний бюджет України на 2018 рік» та Бюджетний кодекс України. А по питанню залучення іноземних інвестицій, створення робочих місць, запобігання дитячій бездоглядності, розвитку громад району повний нуль. Ці питання не те, що не вирішуються, а навпаки жодних реальних кроків на їх вирішення НЕ МАЄ!!!. Принаймні про це громадськості нічого не відомо. Не має відповідної інформації і на офіційному сайті РДА. Однак є така риса у ”новоспеченого” голови РДА Василя Кіша, видавати чужі досягнення за свої. Думаю цим його діям дасть гідну оцінку громада Виноградівського району !!! А в мене цілком закономірне запитання. Чи потрібно нам таке керівництво району !!! Чи все ж таки їм не варто займати чужі місця і написати заяви на звільнення за власним бажанням, адже терпіння громади району не є безмежним ! ДумайТЕ !

Продовження маніпуляцій свідомістю , або 100 днів бездіяльності Василя Кіша

Продовження маніпуляцій свідомістю , або 100 днів бездіяльності Василя Кіша


Повідомив на своїй сторінці у Фейсбук депутат Виноградівської районної ради Юрій Ліхтей.

Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...