Голові Виноградівської РДА Василю Кішу комфортно працювати із особами, які мають заплямовану репутацію

березня 05 / 2020
Голові Виноградівської РДА Василю Кішу комфортно працювати із особами, які мають заплямовану репутацію

До мене надходять численні звернення небайдужих мешканців району із проханням розібратися у питанні, чому продовжують перебувати на своїх посадах перший заступник голови РДА Наталія Костелеба-Веремчук та заступник голови РДА Єва Данич. Жителі сіл та міста не до кінця розуміють, яка причина того, що ПРЕДСТАВНИКИ ПОПЕРЕДНЬОЇ ВЛАДИ, які на їхню думку для району НІЧОГО КОРИСНОГО НЕ ЗРОБИЛИ, а були лише фігурантами різних „темних справ” разом із екс-головою Виноградівської РДА Михайлом Русанюком, якого підозрюють у отриманні неправомірних вигод особою, яка займає відповідальне становище (ч.3 ст.368 КК України), якщо бути точнішим то М.Русанюк організував «схему» хабарництва за укладання договорів на виконання робіт і був затриманий на отриманні чергового траншу за укладання договору на постачання планшетів для інклюзивної освіти – УЯВІТЬ КРАВ ВІД ХВОРИХ НА ДЦП ДІТЕЙ !!!.

Голові Виноградівської РДА Василю Кішу комфортно працювати із особами, які мають заплямовану репутацію

Думаю всім відомо, що Н.Костелеба-Веремчук робила різного роду дії, які неодноразово збурювали громадськість району та стосувалися різних питань, а найбільше освітянських, адже саме вона за своїм особистим бажанням та ЗАДОВОЛЬНЯЮЧИ ВЛАСНІ АМБІЦІЇ прийняла одноособове рішення про ліквідацію Управління освіти молоді та спорту на ПОЧАТКУ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ !!!, чим створила значний дисбаланс у роботі закладів освіти району, і освітяни які вже втративши надію на справедливість відзнявши відеоролик звернулися аж до самого Президента України Володимира Зеленського. Разом з тим Н.Костелеба-Веремчук продовжує займати крісло першого заступника голови РДА, займатися показовою, а нереальною роботою та плести інтриги задля задоволення власних цілей.

Щодо Єви Данич, багато не відомо, вона тихенько робила, або не робила свою роботу, але тим не менш являється ставленицею М.Русанюка.

Реальної роботи, як зі сторони голови РДА так і його заступниць не має, хоча відповідно до розподілу повноважень голови, першого заступника та заступника голови районної державної адміністрації (Розпорядження голови РДА від 22.02.2020 року) вони несуть персональну відповідальність за виконання покладених на них завдань, - у Н.Костелеба-Веремчук це повноваження у сферах освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, економічного розвитку, розвитку підприємництва, інвестиційної політики, інфраструктури, житлово-комунального господарства … - у Є.Данич це питання у сфері аграрної та земельної політики, використання природних ресурсів, екології і охорони довкілля, ветеринарної медицини, молодіжної політики, соціального захисту населення, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності… ТУТ ВИНИКАЄ ПИТАННЯ – ЧИ В КУРСІ ДАНІ ОСОБИ ПРО ТЕ ЧИМ ВОНИ ЗОБОВ?ЯЗАНІ ЗАЙМАТИСЯ ??? ПРИ ЦЬОМУ ОТРИМУЮЧИ ДОСИТЬ НЕПОГАНІ ЗАРПЛАТИ!!! Чи все ж таки варто визнати свою непрофесійну бездіяльність і відійти вже нарешті в історію „Виноградівської політики” та не вести вже черговий рік поспіль паразитичний спосіб життя використовуючи кошти платників податків.

Голові Виноградівської РДА Василю Кішу комфортно працювати із особами, які мають заплямовану репутацію


ТУТ ВАРТО ВНЕСТИ РОЗ?ЯСНЕННЯ, що відповідно до статті 10 ЗУ „Про місцеві державні адміністрації”- перший заступник та заступники голови районної державної адміністрації призначаються на посаду та звільняються з посади головою районної державної адміністрації за погодженням з головою обласної державної адміністрації та УВАГА !!! ЗАЯВЛЯЮТЬ про припинення своїх повноважень новопризначеним головам місцевих державних адміністрацій у день їх призначення. ЧОМУ ? зволікає по даних кадрових питаннях Василь КІШ варто лише здогадуватися, але небайдужі громадяни подейкують, що керувати в РДА продовжує Михайло Русанюк і н.Костелеба-Веремчук, адже М.Русанюк таємно, та ба і не таємно проводить зустрічі і головою РДА В.Кішем, якого консультує по різним питанням – також і кадровим призначенням !!!

ВИНИКАЮТЬ ЛОГІЧНІ ПИТАННЯ – ЧОГО МОЖЕ НАВЧИТИ М.РУСАНЮК ОСОБА, ЯКУ ЗВИНУВАЧУЮТЬ У ХАБАРНИЦТВІ ГОЛОВУ РДА В.КІША ???
ЧОГО МОЖЕ НАВЧИТИ Н.КОСТЕЛЕБА-ВЕРЕМЧУК, ОСОБА ДЛЯ ЯКОЇ „ЗАКОНИ НЕ ПИСАНІ” ГОЛОВУ РДА В.КІША ???
ДУМАЮ ВІДПОВІДЬ НА ЦІ ЗАПИТАННЯ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ ЗНАЙДУТЬ САМІ !!!! ЯК І ДАДУТЬ ОЦІНКУ РОБОТІ ДАНИХ КЕРІВНИКІВ !!!!

Повідомив на своїй сторнці у Фейсбук депутат Виноградівської районної ради Іван Костак.
Категорія : ВажливеLoading...
загрузка...