Коли власні амбіції голови Виноградівської РДА перешкоджають ефективному виконанню своїх посадових обов'язків

березня 04 / 2020
Коли власні амбіції голови Виноградівської РДА перешкоджають ефективному виконанню своїх посадових обов'язків

Днями Виноградівщину сколихнула дуже неприємна новина, яка набрала стрімкого поширення у соціальних мережах, мова йде про вживання неповнолітніми особами тютюнових та алкогольних напоїв позаду супермаркету „SPAR”. В перші дні відбулося жваве обговорення даного питання, яке потрохи стихло. Хоча подібні питання, зокрема жебракування неповнолітніми особами біля торгових центрів, супермаркетів, автозаправних станцій у м.Виноградів, вживання неповнолітніми особами алкоголю та сигарет безпосередньо на вулицях, у парках, та навіть щоденно перед входом до РДА піднімалися неодноразово у соцмережах. Однак все закінчувалося лише активним обговоренням, будь-яких дій із боку органів влади, які наділені відповідними функціями і повноваженнями із запобігання вище названих соціальних явищ - НЕ БУЛО.
Тут варто зазначити, ЩО ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ НА ЧОЛІ ІЗ ГОЛОВОЮ КІШ В.В. НАДІЛЕНА ВІДПОВІДНИМИ ПОВНОВАЖЕННЯМИ В ГАЛУЗІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ (стаття 23 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”).В структурі РДА функціонує служба у справах дітей, яка безпосередньо підпорядковується голові РДА Кішу В.В., і до завдань, якої входить запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчинення дітьми правопорушень.
Райдержадміністрацією постійно мають здійснюватися відповідні рейди на вулицях, вокзалах, торговельних точках, інтернет-кафе, під час яких повинні виявлятися неповнолітні правопорушники, та вживатися відповідні заходи.
Так, як діти є нашим майбутнім, питання роботи із ними та питання їхнього соціального захисту мають бути першими на порядку денному роботи голови РДА, однак на практиці робота голови РДА зводиться лише до власного піару та дискредитації, всіма можливими засобами, активних громадян, які роблять справжні дії задля розвитку міста та району. Може вже варто голові РДА Кішу В.В. схаменутися і розпочати працювати, хоча б вивчити свої безпосередні функції і повноваження та зайнятися вирішенням проблем району, кількість яких щодня зростає? Чи все ж таки варто визнати себе повним профаном у державному управлінні, не витрачати час та не займати даремно крісло очільника району.
Дуже шкода, що власні амбіції нинішнього керівництва РДА переважають над ефективним виконанням своїх посадових обов’язків, адже така нікудишня робота привела район до занепаду у всіх сферах.
До речі, станом на 03 березня 2020 року, ні тексту публічного звіту, ні оголошення про його проведення на офіційному сайті Виноградівської РДА не опубліковано. Ну про що можна звітувати, коли робота по жодному напрямку не проводиться.

Юрий Лихтей - депутат Виноградівської районної ради.
Категорія : ВажливеLoading...
загрузка...