Нардеп від БЮТ вважає, що на Закарпатті є тільки Балоги, угорці та контрабандисти

лютого 28 / 2020
Черговий конфуз: Соцмережі гнівно відреагували на слова нардепа про Закарпаття
Нардеп від БЮТ вважає, що на Закарпатті є тільки Балоги, угорці та контрабандисти

Таку узагальнюючу тезу висловив Народний депутат України від БЮТ у інтерв’ю відомому українському виданню “Лівий берег”.

Редактори сайту підготували матеріал про систему виборів та про стан справ провладної партії в окремих регіонах. У статті журналісти розбирають політичні ситуації у декількох обласних центрах України, залучаючи до аналітики думки досвідчених політиків.

У колонці, яка стосується Закарпатської області, слово взяв народний депутат України від політичної партії БЮТ, який заявив, цитуємо – “Закарпаття – це угорці, Балоги і контрабандисти”.

Нардеп від БЮТ вважає, що на Закарпатті є тільки Балоги, угорці та контрабандистиБагатонаціональний край з мільйонним населенням та однією з найбагатших історій в Україні, народний депутат узагальнив до простої електоральної формули – угорці, Балоги, контрабандисти.

На слова нардепа вже гнівно відреагували користувачі закарпатського сегменту FB.

До слова, у нинішньому складі Закарпатської обласної ради для депутатів від БЮТ відведено сім скромних місць. Менше тільки у “Опозиційної платформи”, депутати якої отримали 4 мандати.

Майбутні місцеві вибори й взагалі ставлять під сумнів проходження БЮТ до обласної та місцевих рад Закарпатської області, адже партія майже немає звідки черпати омріяні 5%. За словами Вадима Івченка, все поділено між угорцями, Балогами та контрабандистами.

Повідомляє - Закарпатський інсайдер.
Категорія : ВажливеLoading...
загрузка...