У Виноградівській районній лікарні запрацював оновлений операційний блок(відео)

січня 31 / 2020
У Виноградівській районній лікарні запрацював оновлений операційний блок(відео)

Вперше після капітального ремонту лікарі Виноградівської райлікарні провели операцію у сучасному операційному блоці 29 січня.

У четвер, 30 січня, оновлені приміщення оглянули народний депутат України Владіслав Поляк, голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, депутати районної ради. Зустрічав гостей керівник лікарні Олександр Милюков.

З районного бюджету на ремонт приміщень було виділено 1.5 млн грн. – капітальний ремонт операційної був включений до переліку об’єктів, видатки на які проводяться за рахунок коштів бюджету розвитку.

У Виноградівській районній лікарні запрацював оновлений операційний блок(відео)


Голова Виноградівської райради Віталій Любка у першу чергу подякував депутатському корпусу, який з розумінням поставився до проблем лікарні і саме до облаштування операційної європейського зразка.

- Згідно з реформою, лікарня має заробити на себе. Тому ми всі маємо розуміти, що мають бути хороші умови для пацієнтів та медиків, а медичні послуги - якісними. З одного джерела Національної служби здоров'я України це зробити дуже важко. Тому треба шукати різні шляхи як покращити матеріально-технічне забезпечення – це і грантові проєкти, кошти районного бюджету і державний бюджет, - наголосив керівник районної ради. - Народний депутат Владіслав Поляк вже підключився до того, аби ми могли провести найближчим часом ремонт рентгенвідділення, закупити новий комп’ютерний томограф.

Відтак в операційній, розташованій на другому поверсі, капітально відремонтували приміщення, замінили двері, встановили нову систему опалення. Тут розташували два приміщення для операційних втручань, які можна одночасно використовувати. Також встановили сучасну систему вентиляції, що забезпечує стерильність приміщення, закуплені нові інструменти, операційні лампи, медичне обладнання для подачі кисню, проведення рентгологічного контролю під час операцій, дихальний апарат тощо.

-Велике щастя, що це нам вдалося зробити. Взагалі це моя мрія, щоб операційна була сучасною. Хотілося б також, щоб у нас побільше було сучасного обладнання, щоб ми могли виконувати мініінвазивні операції, коли хворий не потребує стаціонару і може самостійно приходити на перев’язки, - зазначив керівник районної лікарні Олександр Милюков.

У Виноградівській районній лікарні запрацював оновлений операційний блок(відео)


Привітав медпрацівників і депутатів із завершенням успішного проєкту і народний депутат України Владіслав Поляк. політик висловив переконання, що у цих стінах лікарям завдяки сучасному обладнанню вдасться врятувати не одне життя.

— Рівень освіти та якість медичного обслуговування - одні з визначальних факторів розвитку суспільства. Ми постійно дбаємо про те, аби матеріально-технічна база нашої лікарні поповнювалася новим обладнанням. Сьогодні ми з вами на відкритті нової операційної. Певний, що у цих стінах пройде чимало успішних операцій, тут наші лікарі врятують не одне життя! Окрема подяка депутатам районної ради, які дбають про лікарню, знають її потреби і докладають максимум зусиль, аби ці потреби реалізовувались, - сказав народний обранець.

Категорія : ВажливеLoading...
загрузка...