«Борець із контрабандою» Зеленський відновлює на посаді начальника митниці у Дякові контрабандиста Веремчука?

грудня 13 / 2019
«Борець із контрабандою» Зеленський відновлює на посаді начальника митниці у Дякові контрабандиста Веремчука?


Двічі звільнений за прикриття контрабанди Микола Веремчук може відновитись на посту начальника митниці у Дякові.

Згідно з інформацією з надійних джерел, Микола Веремчук, чоловік екс-очільниці Виноградівської РДА Наталії Костелеби-Веремчук, може очолити митний пункт Дяково. А призначення це дуже неоднозначне, оскільки за чоловіком тягнеться довгий шлейф кримінального минулого.

З 2005 року Микола Веремчук був керівником кількох митних постів на Закарпатті (Вилок, Малий Березний). У цей час його ім’я фігурує у кримінальному провадженні по справі пропуску через кордон вантажівки, повної м'яса.

З 2009 року працював начальником відділу на митному пості Ягодин. За систематичний пропуск контрабанди у великих розмірах був переведений на митний пост Устилиг, де також займався грабіжництвом, був викритий правоохоронцями, за що на нього відкрили нове кримінальне провадження. У 2011 році був звільнений з державної служби. За рішенням суду відновився на посаді.

З 2015 року по 2018 рік був начальником митного поста Дяково. Особисто організовував контрабандні схеми переміщення цигарок великими партіями з України до Румунії, а також товарів народного вжитку турецького походження в Україну. Його злочинну діяльність прикривав особисто колишній губернатор Закарпаття Геннадій Москаль, на якого мала великий вплив Наталія Костелеба-Веремчук, депутат Закарпатської облради від БПП і дружина начальника митного поста. Її ж ім’я неодноразово фігурувало у скандальній справі затримання на хабарі голови Виноградівської РДА Михайла Русанюка. Тоді чиновниця активно користувалася послугами охоронців із темним минулим та за вказівками голови ОДА підписувала розпорядження з невідповідністю посаді, яку на той момент обіймала. Після втрати впливу Москаля, зусиллями ще старої влади Микола Веремчук був звільнений з державної служби в липні 2019 року.

По наявній інформації, вступив у злочинну групу Ігоря Стрийчика, який пообіцяв за грошову винагороду призначити його начальником митного поста Дяково автомобільний Закарпатської нової митниці. Днями Микола Веремчук за рішенням суду відновився на митній службі.

На фото - затриманий румунськими митниками великовантажний автомобіль з 400 тис. пачками цигарок ,який пройшов митницю КПП "Дяково".
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...