Рух вантажних автомобілів перенаправлять в об’їзд Виноградова

листопада 19 / 2019
Рух вантажних автомобілів перенаправлять в об’їзд Виноградова

У Виноградові гостро стоїть питання проїзду вантажного транспорту вулицями міста. Це призводить не лише до руйнації дорожнього покриття, а й до руйнування навколишніх будівель. У зв’язку із напруженою ситуацією, що склалася у Виноградові, народний депутат України Владіслав Поляк надіслав звернення керівникові Служби автомобільних доріг у Закарпатській області.
«Потік великовагових транспортних засобів, що рухаються центральною частиною м.Виноградів, збільшився у кілька разів, проїзд здійснюється з повним ігноруванням дорожніх знаків, регулярно виникають аварійні ситуації, затори, руйнується дорожнє покриття з бруківки, частина ділянки дороги стала аварійною, щоденно з’являються нові вибоїни на державній дорозі Т-07-19, яка капітально не ремонтувалась більше тридцяти років», - ідеться у тексті депутатського звернення.
У документі парламентар просить керівника автодору взяти ситуацію під особистий контроль, а також розробити та погодити у встановленому порядку нову схему проїзду великовагових автомобілів в об’їзд міста Виноградів.
Раніше рух від КПП «Дякове» до Мукачева здійснювався через Берегово, однак, цей маршрут у 2016 році закрили через аварійний стан арочного мосту у Берегові. Цим самим рух великовагово транспорту перенаправили за маршрутом КПП «Дяково» - Вилок – Виноградів – Велика Копаня – Мукачево. Згідно з даними Служби автомобільних доріг у Закарпатській області за останні два року на згаданій ділянці відремонтували 62 км доріг. Проте найбільша проблема залишається у місті Виноградів, оскільки рух там відбувався на вулицях, які не призначені для проїзду автомобілів такого типу.
«… проблема виникла у самому місті Виноградів, де рух великовагового транспорту дорогами державного значення через центр м. Виноградів завжди був закритий, і транзит відповідно здійснювався комунальними вулицями міста, які не розраховані на проїзд такого транспорту», - ідеться в офіційній відповіді Служби автомобільних доріг у Закарпатській області на звернення Владіслава Поляка.
Водночас питання зміни маршруту автодор не може приймати одноосібно. Саме тому була ініційована тематична зустріч із головою облдержадміністрації Ігорем Бондаренком за участі всіх зацікавлених сторін. У рамках наради учасники підтримали пропозицію Служби автомобільних доріг, яким чином можна вирішити проблему.
«Службою автомобільних доріг було запропоновано організувати рух великовагового транспорту в обхід центру м. Виноградів дорогами загального користування обласного значення Виноградів – Теково – Дяково, або вирішити питання пропуску вантажного автотранспорту комунальними вулицями міста Берегово», - зазначає у відповіді на депутатське звернення керівник Служби Михайло Попович.
У документі також відзначено, що цю пропозицію підтримали на середньострокову перспективу у зв’язку із поганим станом вказаних вулиць. Крім того, голова ОДА ініціював провести громадські слухання з громадами у зв’язку зі зміною маршруту.
Народний депутат України Владіслав Поляк зазначив, що таке рішення і справді може стати початком вирішення наболілого у Виноградові питання.
«Зміна маршруту в обхід Виноградова може стати початком вирішення доволі великої проблеми, яка зачіпає інтереси не тільки Виноградова. Так, проїзд вантажного транспорту вулицями міста приносить значну шкоду як дорогам, так і виноградівцям, руйнуючи їх помешкання. Зрештою, це може стати відправною точкою й у вирішенні питання ремонту самого мосту у Берегові. Адже саме його незадовільний стан і став причиною усіх згаданих вище проблем. Вперше за два роки, ми, нарешті, зрушили з так званої мертвої точки. Певний, що ситуація матиме позитивне вирішення вже найближчим часом», - прокоментував Владіслав Поляк.

Прес-служба Владіслава Поляка
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...