Нове ЦВК може змінити результати виборів на ОВК №69 та залишити Віктора Балогу без мандата

жовтня 04 / 2019
Нове ЦВК може змінити результати виборів на ОВК №69 та залишити Віктора Балогу без мандата

За інформацією «Новин Закарпаття», поліція в рамках Кримінальних справ продовжує досудове розслідування фактів порушень виборчого законодавства на виборчому окрузі №69 по виборам депутата Верховної ради України.
Наразі відкрита Кримінальна справа проти членів ДВК в селі Завидово Мукачівського району,які видавали бюлетені родичам тих хто був за кордоном. До речі в цьому селі народився переможець перегонів Віктор Балога.
За неофіційною інформацією схожі Кримінальні справи відкриті та розслідуються також в декількох селах Іршавського району.

У випадку визнання судами виборів недійсними на цих ДВК, загальні результати виборів можуть суттєво змінитися у бік кандидата від партії «Слуга народу» Едгара Токаря,який програв близько 800 голосів у Віктора Балоги.
Враховуючи, що нова влада відправили у відставку старе ЦВК, нове ЦВК може анулювати результати виборів на ОВК №69 та залишити Віктора Балогу без мандата.

Не дивлячись на те, що Віктор Балога «записався» у фракцію,яка частенько підтримує владу!
Нагадаємо, що два брати Віктора Балоги - Іван та Павло з тріском програли минулі вибори, самоствердження сімейства, що вони є лідерами на Закарпатті та ніби «газдами», канули в небуття.

Також цікаво, що раніше Балоги ніколи на виборах не використовували зовнішню рекламу, а зараз прийшлося.
Категорія : Важливе
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...