Друзі Порошенка та ставленики Москаля продовжать керувати Закарпаттям?

вересня 19 / 2019
Друзі Порошенка та ставленики Москаля продовжать керувати Закарпаттям?

За інформацією «Новин Закарпаття», «друзі» Петра Порошенка та ставленики Геннадія Москаля, продовжать керувати Закарпаттям, надії закарпатців, що нова влада, щось змінить тануть,як весняний сніг.
Схоже, що у нового керівника Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка, просто нема своєї команди,яка би замінила «старі» кадри. За нашою інформацією незамінним виявився заступник та екс-пресс секретар Геннадія Москаля - Ярослав Галас, який зараз продовжує займати посаду заступника голови ОДА, а надалі очолить один із департаментів.

Друзі Порошенка та ставленики Москаля продовжать керувати Закарпаттям?Цікава ситуація складається в районах області, вчора авансована Свалявською районною радою спроба на позачерговій сесії виразити недовіру голові РДА Олександру Дідовичу, просто не відбулася, чому здогадатися не важко.
Схожа ситуація і в інших районах області наприклад у Виноградівському де не дивлячись на кричущий конфлікт в.о. голови РДА Наталії Костелеба-Веремчук з районною радою, вона продовжує свої «реформаторські» війни з освітянами.

Чому новий «слуга народу» та голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко не бачить таких конфліктів та не змінить старе Порошенківське керівництво в області не зрозуміло.
Категорія : Важливе
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...