Проект Януковича та львівяне стали на заваді будівництва гірськолижного курорту «Свидовець» на Закарпатті

вересня 15 / 2019
Проект Януковича та львівяне стали на заваді будівництва гірськолижного курорту «Свидовець» на Закарпатті

Епопея протидії та різних акцій протесту проти будівництва гірськолижного курорту «Свидовець» на Закарпатті, схоже виявила їх замовника та спонсора.
Президент України Володимир Зеленський на форумі «YES», озвучив пропозицію інвесторам побудови нового гірськолижного курорту «Славське», що передбачає там створення умов для інвесторів, вирішення земельних питань, будівництва нової інфраструктури, вокзалу та доріг.
Схоже, що Володимиру Зеленському, «підсунули» ідею Віктора Януковича, яку він озвучив ще в 2011 році стосовно проведення в Карпатах зимньої Олімпіади 2022 року на яку Україна, подала заявку але її програла.

В озвученій пропозиції Президента йде мова також про «Боржаву» на Закарпатті та ріст ВВП області на 14%, але згідно проекту Олімпіада -2022 на Закарпатті, планувалося проведення тільки декілька дисциплін з швидкісного спуску, вся основна інфраструктура мала будуватися на Львівщині.

Цікаво, що проти будівництва «Свидовця» на Закарпатті, також виступали місцеві «активісти» та «екологи», які дуже «переймалися» екологією Карпат, зрозуміло, що «перейматися» будівництвом нового курорту вони звісно не будуть.
Замовлення виконано «Свидовець» - поховано - хай живе «Славське».
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...