Виноградівське сміття засмерділо політикою – заява в.о. голови РДА Костелеба – Веремчук

серпня 14 / 2019
Виноградівське сміття засмерділо політикою – заява в.о. голови РДА Костелеба – Веремчук

За інформацією «Новин Закарпаття», завтра 15 серпня у Виноградові, повинна відбутися нарада керівництва району, голів сільських рад та представників компанії АВЕ, що до вивезення сміття з сіл району.

Досить цікава передісторія цієї «надзвичайної» ситуації, яка «смердить» не чистою політикою. Як відомо 6 серпня, стік договір компанії «АВЕ» між мукачівським комунальним підприємством, про вивіз сміття з сіл Виноградівського району, на їх сміттєзвалище. Чому саме до цього часу був заключний договір здогадатися не важко,як відомо лобіював його вже екс-депутат ВР України Іван Балога. Справа в тому що задумка була проста, створити проблему перед виборами,які по плану мали пройти у жовтні, а далі її рішити, але вибори відбулися достроково і план зірвався, а брат Івана Павло Балога, вибори програв.

Що далі? Зрозуміло, що Мукачеве більше сміття приймати не буде, але сьогодні в кулуарах РДА в.о. голови РДА Наталія Костелеба – Веремчук заявила, якщо вона залишиться головою РДА то питання з сміття, Балоги вирішать і надалі Мукачеве буде приймати його.

Питання вивезення сміття, на Виноградівщині вже заполітизоване, більше 15 – ти років і все хтось на ньому заробляє політичні дивіденди, але вирішити так ніхто і не зміг. За нашою інформацією на Виноградівщину готовий прийти новий не заполітизований інвестор, який вирішить це питання назавжди і в межах року.

Питання свого сміття Виноградівщина, повинна вирішити сама, без мукачівських "рішал", а спроби відкласти це питання у «довгий ящик» та кудись тимчасово його вивозити, знову поверне її туди де вона знаходиться зараз.
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...