Віктор Балога боїться через рішення суду втратити «перемогу»

липня 24 / 2019
Віктор Балога боїться через рішення суду втратити «перемогу»

ЦВК встановила результати виборів на нашому 69 окрузі. Але мої опоненти хочуть перераховувати голоси. Не маю нічого проти. Хочете перераховувати - давайте перераховувати. Але усі голоси, на всіх дільницях по всьому окрузі. Щоб більше ніхто, ніколи не сумнівався у виборі закарпатців. І хай результати встановлюють комісії, у яких мої опоненти і так мають більшість, а не суди.

Я не знаю, які на цих виборах були порушення, які б могли бути підставою для оскарження результатів. Бо жодна спостережна місія ні від ОБСЄ, ні від ОПОРИ не зафіксувала нічого такого, що могло би вплинути на результат виборів. Але у моїх опонентів кажуть, що порушення були і хочуть перерахувати голоси на дільницях, де я отримав найбільшу підтримку. А потім - піти в суди і там скасовувати результати голосування.

Ви ж знаєте, дорогі друзі, що судді у нас - це такі люди, які не читають закони, а у всьому підтримують того, хто представляє владу. І в історії України уже був період в 2012 році, коли суди Януковича, а не виборці, встановлювали в окремих округах результати виборів. А це - чистий бєзпрєдєл.

Ви знаєте, що я був одним із тих, хто боровся за перемогу над Порошенком і публічно підтримував розпуск цієї Верховної Ради. Я не боявся перевиборів, бо всі роки працював на своїх земляків і вважаю, що жодного разу, жодним своїм голосуванням нікого з них не підвів. Тому мені легко йти до людей і дивитися їм в очі.

Окремо хочу подякувати землякам за підтримку. Ми з вами були, є і будемо однією командою і лише ви вирішуєте, хто повинен представляти вас у парламенті. Ваші голоси - це найкраща оцінка моєї роботи в попередній каденції. Невеликий відрив від опонента говорить лише про те, що потрібно старатися ще краще і я це буду робити. Але ваші голоси ніхто не має права у вас відібрати.

Пишуть помічники Віктор Балоги на його сторінці у Фейсбук.

Тут постає запитання, а скільки років просиділи Балоги у ВР України і так нічого не зробили з судами,яких зараз самі бояться? Стосовно «старатися краще», а скільки разів пан Балога та його братки за свою каденцію «прокатилися» на свої округах та побачили, що робиться з дорогами, дитячими садочками, школами, клубами або амбулаторіями? З’явилися вони на своїх округах тільки перед самими виборами от вам і результат, що два його брати «пролетіли» над ВР Україною! Стосовно Порошенка Віктор Балога краще би мовчав!

Не для кого не секрет, що зараз Віктор Балога, «проскочив» до ради за допомогою ромів, мукачівських пенсіонерів та хворих ЦРЛ.
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...