Владіслав Поляк — один із основних фаворитів перегонів по 73-му виборчому округу

липня 19 / 2019
Владіслав Поляк — один із основних фаворитів перегонів по 73-му виборчому округу

Округ №73, куди входить і Виноградівщина — один з найцікавіших виборчих округів на Закарпатті. І «дух стояння до кінця» в окрузі витає чи не найгарячіше. І, що цікаво, не тільки під час передвиборчих кампаній.

На цьому окрузі всього зареєстровано 16 кандидатів у народні депутати. Із них 7 висунуті партіями, 9 – змагаються за місце у парламенті як самовисуванці. Цей округ один із найважчих у плані конкуренції. По ньому балотується один із братів Балог — Павло, але попри те, що інший брат – Іван — є чинним нардепом по цьому округу, Павлу зайти в Раду буде дуже важко. Бо опонувати йому буде Владіслав Поляк, відомий на Виноградівщині підприємець та меценат.

Та про все по порядку. На останніх парламентських виборах завдяки шаленому підкупу перемогу тут «здобув» середній з братів Балог — Іван. За всю каденцію Верховної Ради VIII скликання Іван Іванович практично проблемами Виноградівщини особливо не цікавився. Ба більше, одному із сільських голів, котрий вже після перемоги І.Балоги звернувся до нього з проханням допомогти селу, заявив у телефонній розмові: «Вам нічого не світить».

Зараз же, жителям Виноградівщини пропонують іншого Балогу – Павла. Така собі ротація. Павло Балога, нагадаємо, обирався у Раду від 71-го виборчого округу з центром у місті Хуст.

Чим він запам’ятався жителям сусідньої із Виноградівщиною Хустщини?

У ЗМІ неодноразово заявляли про численні порушення, які мали місце в 71-му виборчому окрузі. Наводили конкретні приклади підкупу виборців в Іршавському та Хустському районах. Йшлося про те, що найменший з братів Балог, окрім подарунків, вартість яких явно перевищує встановлену ЦВК граничну норму, роздавав у селах цих районів ще й гроші.

Павло Балога став нардепом і почав голосувати синхронно з колегами від фракції Партії регіонів. Однак пізніше з фракції вийшов і в одному з інтерв’ю зізнався, що входження у фракцію партії влади було тактичним ходом… аби стати нардепом. Тому не дивно, що в суді було оскаржено правомочність отримання мандата Павлом Балогою. А згодом, через кілька судових рішень, було сформульовано остаточний вердикт: змусити парламентського спікера Володимира Рибака вилучити у Балоги депутатський мандат. Рибак рішення суду виконав. Це, так би мовити, таблетка для пам’яті з недалекої історії.

Пригадуються також події 2012 року, коли на «підтримку» Павла Балоги у Хусті «висадився десант» працівників відомої мережі супермаркетів у області. «Здобувши» перемогу та ставши нардепом, П.Балога встиг зайти до фракції Партії регіонів, а згодом покинути її лави. На даний час, він є депутатом-мажоритарником від цього округу, от тільки виборці його бачили здебільшого на архівних фото. Чи буде зацікавлений народний депутат, котрий проживає у Мукачеві й далекий від проблем чужого йому району, у вирішенні нагальних питань жителів Виноградівщини?..

А тепер про реального кандидата в нардепи, який має реальні шанси виграти ці виборчі перегони – Владіслава Поляка. Головна його перевага у тому, що на відміну від Павла Балоги, він є своїм для виноградівців та жителів району. Розумна, виважена та принципова людина, яка усвідомлює конкретику проблем людей і спроможна вирішувати їх. Верховній Раді віддавна бракує свіжого струменя рішучих політиків, які здатні щось змінити. Таким і є Владіслав Поляк – кандидат-самовисуванець. До речі, ЗМІ вважають його одним із основних фаворитів цих перегонів. Виборча кампанія В.Поляка була найактивніша з-поміж тих, хто балотується від 73-го виборчого округу. Владіславу Поляку, зауважимо, висловили підтримку також місцеві громадські організації та товариства.

Сергій Ісак
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар