Обшуки у Закарпатті: Звідки ноги ростуть?

липня 17 / 2019
Обшуки у Закарпатті: Звідки ноги ростуть?

Працівники департаменту захисту економіки нацполіції вже третій день проводять обшуки на Закарпатті. Силовики «трясуть» помешкання членів різних політсил та представників штабів самовисуванців на Ужгородщині, Іршавщині, Міжгірщині та Виноградівщині.
Зокрема на Міжгірщині з десяток озброєних автоматами правоохоронців навідалися до помешкання депутата Міжгірської селищної ради Михайла Цендри. Обуренню чоловіка не було меж, ідеться у матеріалі Балогівському телеканалу «Сіріус».
Водночас силовики провели процесуальні заходи й у голови партійного осередку «Батьківщини» в селі Верхній Бистрий – Василя Галаса. Про це повідомив депутат Закарпатської обласної ради Андрій Шекета на власній сторінці у Фейсбук. Телефоном політик дії правоохоронних органів назвав зухвалими.
Поки офіційних повідомлень від правоохоронців немає.

Політологи в один голос стверджують, що обшуки – це тиск на сильних кандидатів та спроба застосування брудної передвиборчої технології.
Очевидною є точковість та вибірковість проведення облав. Най масштабнішими вони були у межах 70 та 73 виборчих округів. Тут у трійці лідерів перегонів – брати Балоги. Однак позиції їх хиткі і непевні. У 69 окрузі все відносно спокійно, бо ж третій брат почуває себе тут цілком впевнено. Така організована навала спецслужб схожа на провокацію, аби знизити рейтинг конкурентів.

Аналізуючи дії правоохоронців і до ворожки не треба ходити, щоб зрозуміти хто хоче бути в ролі «жертви» та кому на руку їх дії.

Цікаво, що в конкуренти в діях правоохоронців вбачають «вплив» на них лідерів перегонів у виборчому окрузі №70 Василя Щура, в №71 Валерія Лунченка, а в №73 Владіслава Поляка.

Що ж наступний тиждень покаже хто за цим всім стоїть, але не Поляку ні Щуру, а тим більше Лунченку такої «реклами» однозначно не потрібно,вони і так себе почувають досить впевнено.
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар