Що ховає таємнича труба глибиною 1280 метрів у Виноградові(відео)

червня 17 / 2019
Що ховає таємнича труба глибиною 1280 метрів у Виноградові(відео)

Ще в радянські часи в закарпатському місті Виноградів на стадіоні «Пластик», було заплановано будівництво спортивного комплексу з термальним басейном. Геологи почали свердлити глибинну свердловину, а будівельники будувати комплекс. Місцеві мешканці не могли «нарадуватися» майбутньому спортивному комплексу. Все йшло добре, як одного разу на глибині 800 метрів у геологів сталася аварія обірвався бур, що застопорило роботу у будівельників, теж стався нещасний випадок. Геологи все ж ліквідували аварію та продовжили буріння до глибини 1280 метрів, але термальної води поки не знайшли.
Одного ранку місцеві жителі, були шоковані тим, що ще з вечора бурова вишка стояла, а через ніч таємничо зникла, залишилася тільки труба не з’явилися на будівельні площадці і будівельники,які маже на 90% завершили будівництво каркасу комплексу.

Що ховає таємнича труба глибиною 1280 метрів у Виноградові(відео)

Спроба місцевих жителів дізнатися чому так таємничо все закінчилося успіху не мали, цікаво, що ще протягом п’яти років з Львова приїздила машина геологів,які чомусь вночі робили якісь заміри.
Що ховає таємнича труба глибиною 1280 метрів у Виноградові до цього часу невідомо, наша спроба отримати інформацію в берегівських геологів,які проводили буріння успіху не мала.

Може хто знає?


Категорія : Важливе


Залишити Коментар