ЦВК може скасувати реєстрацію кандидатів від партії «Єдиний Центр»?

червня 11 / 2019
ЦВК може скасувати реєстрацію кандидатів від партії «Єдиний Центр»?

7 червня, ЦВК зареєструвала для участі у позачергових парламентських виборах які пройдуть 21 липня 2019 року в одномандатних округах по Закарпатській області - Фединеця Михайла (виборчий округ №68), Віктора Балогу (виборчий округ №69), Балога Іван (виборчий округ№70), Йовдій Василь (виборчий округ №72) та Балогу Павла (виборчий округ№73).
При подачі документів в ЦВК, було вказано, що цих кандидатів висунуто на з’їзді партії «Єдиний Центр», який ніби пройшов 30 травня.
Ми спробували знайти інформацію у відкритих джерелах та офіційному сайті партії про проведення цього з’їзду, але крім останньої публікації, що Віктор Балога, порадив Президентові Володимиру Зеленському, відмовитися від Державного управління справами та що не президентське діло горілку розливати і столи накривати - нічого не знайшли!

Нема на сайті ні інформації про проведення з’їзду не про його хід та місце проведення.

Схоже, що ніякого з’їзду партії «Єдиний Центр» не було, а всіх кандидатів в депутати узгоджували в бані, біля санаторію «Синяк».
Додамо, що партія «Єдиний Центр» не веде ніякої активної політичної роботи і практично є «мертвою», що говорить про висунення кандидатами людей, старої фундації, нових молодих людей на яких є запит суспільства у них нема. Також цікаво, що за неофіційною інформацією спроба сімейства Балоги, приєднатися до інших політичних сил зазнала поразки.

Постає запитання, в чи може ЦВК скасувати реєстрацію кандидатів від партії «Єдиний Центр»,якщо буде встановлено, що з’їзд не проводили? Вже питання до юристів.
Категорія : Важливе


Залишити Коментар