Оптимізувати рух поїздів вимагають народні депутати В. Петьовка, В. Лунченко та Р. Горват

червня 09 / 2019
Оптимізувати рух поїздів Київ-Рахів та Київ – Івано-Франківськ вимагають народні депутати Василь Петьовка, Валерій Лунченко та Роберт Горват
Оптимізувати рух поїздів вимагають народні  депутати  В. Петьовка, В. Лунченко та Р. Горват


Народні депутати Василь Петьовка, Валерій Лунченко та Роберт Горват звернулись до Голови правління «Укрзалізниці» Євгена Кравцова переглянути розклад руху поїздів Київ-Рахів та Київ – Івано-Франківськ та зробити його максимально зручним для пасажирів. Після запропонованих нардепами змін час, проведений у дорозі може скоротитися на 4,5 години, а логістика стане оптимальною для подорожуючих.


У туристів та відпочиваючих складається враження, що Закарпаття залишається відрізаним від залізничного сполучення, адже дістатися сюди навіть потягом – вкрай складно. Попит на сполучення до Рахівщини та Яремчанщини - круглорічний і не обмежується виключно літнім сезоном. Практика організації залізничних сполучень до рекреаційних зон вказує на те, що залізниця готова довозити пасажирів не тільки до найближчих обласних центрів чи великих залізничних вузлів, а й безпосередньо до пунктів рекреації.

Наразі народні депутати від Закарпаття Василь Петьовка, Валерій Лунченко та Роберт Горват просять для поїзда 357/358 Київ – Рахів: змістити час відправлення із Києва із 14:28 на 20:05 (орієнтовно); обмежити маршрут поїзда з Києва до Ворохти або організувати спільний обіг по станції Рахів; у зворотному напрямку – без змін; для поїзда №43/44 Київ – Івано-Франківськ: передбачити курсування у складі поїзда групи із 10-12 вагонів за маршрутом Київ – Івано-Франківськ – Рахів, що не вимагає внесення змін у розклад руху на ділянці Київ – Івано-Франківськ. Після цих змін час прямування між Києвом та Раховом поїздом №43/44 Київ – Рахів скоротиться на 4 години 30 хвилин, а час прибуття до станцій Яремчанщини та Рахівщини залишиться таким, як у наявного поїзда №357 Київ – Рахів. Водночас поїзд №357 Київ – Ворохта отримає зручне відправлення із Києва о 20:05 та зручне прибуття до станцій Чортків (05:31), Заліщики (07:18), Городенка-Завод (08:36) та Коломия (10:00).

Запровадження пропонованих змін жодним чином не порушить інтереси мешканців та гостей міста Івано-Франківськ, оскільки упродовж двох попередніх років між Києвом та Івано-Франківськом призначено дві пари нових поїздів Київ – Івано-Франківськ - йдеться у зверненні народних депутатів. Василь Петьовка, Валерій Лунченко та Роберт Горват звертаються до голови правління «Укрзалізниці» врахувати потреби подорожуючих, оптимізувати розклад потягів та створити робочу групу для якнайшвидшої реалізації потрібних змін, які очікують і місцеві, і туристи.
Категорія : Важливе


Залишити Коментар