Чергова ганьба Москаля, або судове фіаско губернатора Закарпаття

квітня 09 / 2019
Чергова ганьба Москаля, або судове фіаско губернатора Закарпаття

28.03.2019 в Закарпатському окружному адміністративному суді завершився розгляд справи за позовом Свищо Ю.Ю. до Виноградівської РДА про поновлення на роботі.
Позов задоволено в повному обсязі, а саме:
- визнано протиправним звільнення,
- зобов’язано поновити на роботі та виплатити заробітну плату за час вимушеного прогулу.


Чергова ганьба Москаля, або судове фіаско губернатора Закарпаття
Чергова ганьба Москаля, або судове фіаско губернатора Закарпаття


Нагадуємо читачам, що мова іде про начальника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА, якого було звільнено з посади за прямою вказівкою губернатора Закарпаття Москаля Г.Г. в телефонній розмові, яка була оприлюднена на офіційному сайті МВС України.Наразі, прямо ухиляючись від виконання рішення суду, в.о. голови Виноградівської РДА Костелеба-Веремчук Н.Ю. створює передумови притягнення її до кримінальної відповідальності.
На сьогодні, Свищо Ю.Ю. звернувся до спеціального підрозділу виконавчої служби та пред’явив виконавчі листи до примусового виконання.
Нам стало відомо, шо в понеділок губернатор Закарпаття цілий день провів, консультуючи Костелебу-Веремчук Н.Ю. та начальника управління освіти Сігетій М.М. щодо їх подальших дії. Після чого, Костелеба-Веремчук Н.Ю. “втекла” на лікарняний, аби ухилитися від виконання судових рішень. Проте, на сесію Закарпатської обласної ради, яка відбулася 4-го квітня вона все таки з’явилася, не дивлячись на “хворобу”.
Губернатор Москаль Г.Г. порадив «керманичкам» району особисто об’їздити керівників освітніх закладів Виноградівщини для того аби зібрати підписи, які, нібито, можуть зупинити виконання рішення суду.

За таким сценарієм керівництво Виноградівської РДА вже діяло влітку.
Але цього разу підключили важку артилерію. На Виноградівщину, за вказівкою Москаля, приїхала його довірена особа Галас Я. Ця особа разом з Костелебою-Веремчук Н. і мають організувати псевдо-протестні настрої освітян та різного роду провокаційні акції. В принципі, нічого нового тут немає, адже створювати штучні конфлікти, щоб потім самим їх і вирішувати – це в їхньому стилі.

Можлива ще одна авантюра до якої вдається Закарпатська ОДА на чолі з Москалем. В.о. голови Виноградівської РДА Костелеба-Веремчук поновить своїм розпорядженням Свищо Ю. на посаді начальника управління освіти, а ОДА в особі Москаля Г.Г. скасує це розпорядження.
Що власне і трапилось 09.04.2019.

Чергова ганьба Москаля, або судове фіаско губернатора Закарпаття

Чергова ганьба Москаля, або судове фіаско губернатора ЗакарпаттяP.s. Далі буде...
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар