Відрізок дороги Мукачеве - Сільце капітально відремонтують – Лунченко

лютого 08 / 2019
Відрізок дороги Мукачеве - Сільце капітально відремонтують – Лунченко

«Якщо не буде форс-мажору то на початку березня розпочнуться роботи і не пізніше кінця травня дорога буде збудована» - повідомив в соціальній мережі «Фейсбук «народний депутат України Валерій Лунченко.

«Валерій Лунченко - Вячеслав Гук не знаю чи людина має розуміння в будівництві доріг. Але якщо він їздив в Хуст то щонайменше міг би і відзначити дорогу яка збудована на під’їзді до Хуста. Там здається не з гі… зроблена...
А тепер в цифрах :
1 км дороги коштує 15-17 млн грн це дорога яка матиме мін 5-7 років гарантії! По 2015 рік на всі дороги Закарпаття виділялося аж цілих 60 млн грн що дорівнює 4-5 км дороги. З 2016 року щорічно в області будується 40-50 км дороги при цьому що тільки доріг державного значення 980 км. Але щороку збільшується обсяги фінансування і цього року в цілому на дороги Закарпаття буде виділено більше 1 млрд грн. Якщо дану тенденцію зберегти то за най ближчі 4-5 років можна відремонтувати всі дороги державного значення.
Питання що робили до цього 25 років ? Окрім дороги М 06 Киів - Чоп, за весь час незалежної не було збудовано жодного кілометра дороги» - відповів на коментар закарпатський нардеп.
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...