На виборах Президента на Закарпатті переможе Зеленський, Порошенко та Ляшко не отримає ні одного голосу(опитування)

січня 09 / 2019
На виборах Президента на Закарпатті переможе Зеленський, Порошенко та Ляшко не отримає ні одного голосу(опитування)

Чергове опитування в групі "Клуб закарпатців"в соціальній мережі «Фейсбук» показує, що на виборах Президента на Закарпатті, переможе Зеленський, Порошенко та Ляшко не отримає ні одного голосу виборців. В другий тур згідно опитування вийшов би Віктор Медведчук.
Цікаво, що накручений рейтинг нинішньому Президенту Петру Порошенко, через отримання «Томосу» є блефом!

Частина опитаних на вибори не підуть, а частина не вірить, що їх голос буде мати значення.

Додамо, що в клубі є майже 23 000 закарпатців.

На виборах Президента на Закарпатті переможе Зеленський, Порошенко та Ляшко не отримає ні одного голосу(опитування)

На виборах Президента на Закарпатті переможе Зеленський, Порошенко та Ляшко не отримає ні одного голосу(опитування)
Категорія : Важливе
Іван
9 січня 2019 12:12

Порошенко и Його команда ,пролетить на виборах як фанера над Парижом ,вони грішники піараться на Томосі і вірах, при Ющенко  в міліон разів краще жилось як при цьому томосістови, то Ющенко отримав 5%, підтримки країни, що таке Томос ? це не біблія і не святі писанія, це піар для  брехливий політикантів, ніхто із православних християн Його за це просто непідтримать народ вже неможе дочекатись щоб ці брехуни пішли в небуття !   


Ненароком
9 січня 2019 12:47

Це хай читають і вірять цьому барани, які не знають, що таке спільнота (клуб чи група) у Фейсбуці. Орієнтований на якусь позицію адміністратор видаляє  всіх не підходящих людей при вступі в спільноту, переглядаючи його сторінку у Фейсбуці, або видяляє згодом. Ну там ще можуть бути ольгінські або добровільні боти. Щодо Зеленського, то нехай спочатку подасть Декларацію про свої доходи хоча б за 2018 рік, хай покаже, що там у нього в банках, в схронах, скільки він отримав за кожний концерт на гастролях, за кожну серію кіно, за рекламу золота і срібла Золотого вєка, які акції у нього у Золотому вєці, якому офшору платить податки 95 квартал. Хай скаже, що як мінімум половина його 95 кварталу - громадяни Росії, які паскудять нашу владу. Та нехай не просить, щоб виборці писали йому Програму Президента, може , хай йому напише Програму власна жінка, яка пише скурвлені тексти виступів


Гранд
9 січня 2019 13:20

Микуло, ти реально олинь? Про "популярність" серед закарпатців вічного політичного лузера медведчука давно м так не ржав! 

Коля, ти ся хоть так примітивно не подставляй.


Вадим
9 січня 2019 13:48

Гнати із влади цих трольщиків мутняків кровопійців.


Красава
11 січня 2019 20:21

Ненароком сів на дієту. Через тиждень схуд на 2 кг, і голова перестала робити. То видно були мізки. 

 


до всіх
12 січня 2019 13:15

Кожен із Вас має свою власну думку. Це вже добре, що не заангажовані. Проте, кожен виборець, ідучи на голосування і тим паче, коли візьме в руки виборчий бюлетень, повинен думати головою, а не гузицьов. Ні в якому разі не слід піддаватися на підкуп за якісь там 200 гривень, бо якщо ці деревяні  гроші поділити на 5 років каденції Президента (на 60 днів, а в кожному році крім високосного їх налічується 365), то на день це вийде від 3-х до 5-ти копійок. На минулих Президентських виборах сраний порох нам обіцяв що заживемо по-новому, долар буде по 5 гривень, він падла-барига й сучара ненажерливий покінчить із власним бізнесом і війна на Сході України завершиться впродовж 2-х тижнів. Запитання до всіх: чи хоч одну обіцянку ця тварюка виконала? Тепер, щоб знову бути у великого корита та жрати з нього великою ложкою, алкаш кончений знову роздає свої брехливі жидівські обіцянки. Вішати його треба за те, що перетворив Україну в руїну, а краще з ним та його жидівським кодлом поступити так, як у свій час румуни зробили із Чаушеску. Це б для вальцмана був справедливий вирок і повчання для всіх бариг-корупціонерів, які рвуться до влади зва ради власного збагачення. Порох за часи Президенства збагатився в 12 разів, а народ настільки ж збіднів. Думайте всі, що робите і ні в кого не йдіть на поводку. Слава Україні та її народу! Ганьба і сором нинішньому керівництву держави, котре привело народ до бідності і зубожіння! Смерть ворогам!


До всіху
12 січня 2019 14:27

Чувак, ти таку довгу плахту з коргаза висрав?

Запомни, дитинко, результат виборів ся чинит у виборчих комісіях, а не за 200 грн.

Як сквзав товаріщ Сталін: "Не важно как голосуют - важно как считают". А у нас народ продажний, особенно у виборчих комісіях.


до ВСІХУ
12 січня 2019 14:34

Щоб, неборе, того не трапилося, що ти прогнозуєш, треба народу бути свідомим, а не продажним. Якщо спостерігачі на виборах будуть добре пильнувати, а не пиячити, то члени виборчих комісій нічого не вдіють, хіба що обісруться. Після цього за ними всіма коргази будуть плакати, а можливо і прославлена на всю область берегівська психушка. Так що ля-ля-кати не треба. Часи помінялися. Зміни на краще в державі повинні відбутися.


До всіху
12 січня 2019 14:47

Де ви стільки непродажних спостерегачів наберете? Особливо по селах, де в комісіях будуть бюджетники: директори шкіл і вчителі, або кум, брат і сват.

Я мислю практично і знаю про що говорю.


читач
12 січня 2019 15:08

Ви зовсім не праві. Якщо серед 10-ти спостерігачів буде хоча б один справжній патріот України, який би нічого і нікого не боявся, то всі вони замисляться над тим, чи слідує їм "творити чудеса". Особливо, коли мова йтиме про кримінальну відповідальність за фальсифікацію виборів. Не треба втрачати надію, бо так ми десятиліттями бовтатимеся у прірві та багні. Треба всім нам бути свідомими і патріотами своєї держави, а не продажними халуями.


читачеві
12 січня 2019 15:34

Це все пусті лозунги, далекі від реального життя. 

В Україні будь-які вибори - це лохотрон.

Я ще по молодості і по глупості тільки раз приймав участь у голосуванні на виборах в 1991 році. Після того, як увійшов у цю "тєму", то, перебачте за слово, болт забив на будь-яких кандидатів і будь-які вибори.

Думаю, пока не буде електронного голосування із сервером десь у Швейцарії, смисла ходити на вибори немає ніякого.

До речі, а ви знаєте когось в Україні, хто сидить за фальсіфікацію протоколів голрсування або виборчих бюлетенів, або за мертві душі у виборчих списках? У нас перепис населення не проводиться з 2001 року. Думаєте просто так?


останньому коменту
12 січня 2019 15:46

Якщо всі так мислитимуть як Ви, шановний дописувачу, то це і є приводом для фальсифікації виборів. Для не чесних членів виборчих комісій це є підставою використати Ваш голос, так як їм заманеться. Не треба втрачати надію на краще. Адже в нас є діти, народяться внуки і правнуки, які повинні жиити в заможній та цивілізованій країні, в якій буде покінчено з корупцією, баригами-ненажерами і сімейним кланом, жуликами-пройдисвітами. В цьому я впевнений і не втрачаю а ні трішки надїї, а нинішню владу на чолі з вальцманом-порохом треба гнати чим скоріше. Порох треба змітати з наших полиць. тоді в країні буде повний порядок.


виборчим агітаторам
12 січня 2019 15:55

(ц) "...буде покінчено з корупцією, баригами-ненажерами і сімейним кланом, жуликами-пройдисвітами".

Проза життя - замість одних бариг до корита рвуться інші бариги, яких жаба давит же они не при кориті.

Ні єден кандидат не є бідною людиною. Підніміть їхні декларації про доходи.


Іван
12 січня 2019 16:18

Давайте від імені народу висунемо на пост Президента пересічного громадянина України. Але одне запитання: хто ж за нього внесе два з половиною мільйони гривень застави? Хіба що весь збіднілий народ буде збирати по одній гривні. Адже нинішня банда жуликів прийняла такі закони, які працюють тільки для їхнього збагачення і блага. Простому люду до верхів не добратися, а тому ми перед шайкою бандюганів та жуликів - безсильні і є їхніми рабами. І до якого часу таке буде продовжуватися? Відповідь: поки не об'єднаємося в одне ціле і в нас усіх не настане єдина  думка щодо покращення життя наших співвітчизників і подолання корупції.


Вибір
12 січня 2019 17:02

-Ой , Іване Іваночку,  виорім собі нивочку.  А не вузьку ,не широку , а не довгу, ни коротку.             

    


ой, Іване, Іваночку...
12 січня 2019 17:26

Дуже соромно за всіх Вас, що такі не далекоглядні. Тому ще довго будемо сидіти у говні, а ненаситні негідники насолоджуватимуться нашій безпомічності. Не треба бути боягузами, бо це на руку жульні. Якби так поступали при Революції Гідності, то Янукович залишивбися керувати Україною й по-сьогодні. Хоча правду кажучи, було б набагато краще, а ніж при Порошенкові, який обдурив виборців на всі сто. Яник змився з України лише тоді, коли проснувся бідний нарід. Парасюк в цьому питанні задав тон і проявив справжній патріотизм.


Залишити Коментар