Через російські санкції закарпатський нардеп Віктор Балога втратить 10 мільярдів?

грудня 26 / 2018
Через російські санкції закарпатський нардеп Віктор Балога втратить 10 мільярдів?

"Ющенко, Балога, Ульянченко отримали мільярд на трьох". Наскільки я знаю, Балога поклав гроші в якийсь швейцарський банк, цей банк викупила Росія. Грошей не віддають, тому що потрібно надати звіт про їх походження. Ющенко зробив послом у Швейцарії якогось Діра... Вони постійно їздили туди відпочивати. Потім хтось із швейцарських передав мені, бо я цим дуже цікавився, як на Новий рік вони в Швейцарії напилися і спалили там ціле шале... Частина великої суми осіла в швейцарському банку – у мене є його назва. Але там Балозі сказали: "Покажіть джерело законного походження цих грошей" – заявив виданню "Гордон" минулого року нинішній голова закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Враховуючи названу Геннадієм Москалем суму та помноживши її на нинішній курс, через російські санкції закарпатський нардеп Віктор Балога, втратить майже 10 мільярдів гривень.

Нагадаємо, що Віктор Балога, сам визнав в ефірі одного із телеканалів, що декілька раз їздив через Будапешт в Москву до «друзів». Забрав він ті гроші,або і далі залишив, що за закарпатським менталітетом тримати яйця в різних кошиках є логічним - достовірно невідомо.Також цікаво, що Віктор Балога не спростував заяву Геннадія Москаля, а тихенько промовчав!Ще цікаво, що під російські санкції не потрапили два брати Балоги - Іван та Павло,які є депутатами Верховної ради України.
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...