Через російські санкції закарпатський нардеп Віктор Балога втратить 10 мільярдів?

грудня 26 / 2018
Через російські санкції закарпатський нардеп Віктор Балога втратить 10 мільярдів?

"Ющенко, Балога, Ульянченко отримали мільярд на трьох". Наскільки я знаю, Балога поклав гроші в якийсь швейцарський банк, цей банк викупила Росія. Грошей не віддають, тому що потрібно надати звіт про їх походження. Ющенко зробив послом у Швейцарії якогось Діра... Вони постійно їздили туди відпочивати. Потім хтось із швейцарських передав мені, бо я цим дуже цікавився, як на Новий рік вони в Швейцарії напилися і спалили там ціле шале... Частина великої суми осіла в швейцарському банку – у мене є його назва. Але там Балозі сказали: "Покажіть джерело законного походження цих грошей" – заявив виданню "Гордон" минулого року нинішній голова закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Враховуючи названу Геннадієм Москалем суму та помноживши її на нинішній курс, через російські санкції закарпатський нардеп Віктор Балога, втратить майже 10 мільярдів гривень.

Нагадаємо, що Віктор Балога, сам визнав в ефірі одного із телеканалів, що декілька раз їздив через Будапешт в Москву до «друзів». Забрав він ті гроші,або і далі залишив, що за закарпатським менталітетом тримати яйця в різних кошиках є логічним - достовірно невідомо.Також цікаво, що Віктор Балога не спростував заяву Геннадія Москаля, а тихенько промовчав!Ще цікаво, що під російські санкції не потрапили два брати Балоги - Іван та Павло,які є депутатами Верховної ради України.
Категорія : Важливе
банкір
26 грудня 2018 09:00

Чесно заробив!!!


правда
26 грудня 2018 09:54

Пан Балога просто невміє програвати і щось тратити..то мудра богомольна людина..а всі зависники най випють холодної води і заспокоятся !! і кожному воздастся по їх ділах,Элохим суддя їм С миром Божиим,,, само великий гріх це заздрість,подлість яка немає меж в подлих нелюдів.


Доля
26 грудня 2018 13:28

Москаль краще би про свої гроші розказав: де вони, скільки їх та як він їх нахапав. Або про свого шефа сьогоднішнього - Порошенка. Свято виборів наближається, Петре та Ген Геничу! Вже на жоден канал його не запрошують, вирішив гадити через І- нет.


Вчитель
28 грудня 2018 09:12

Балого  і богобойний чоловік? Брехня він і до синагоги сходить, якщо вигідно.


До вчителя
28 грудня 2018 18:33

Есть євреї а єсть иудеи..євреи ето національний признк єврей израильтянин...иудей ето релігіозний признак....від євреїв пішли праведники пророки Исус апостол Павла і тд.....так я богообраний?! не иудей? а єврей израильтянинй національної крові по крові читайте святі писанеія ..а потім дуріть подло .за вигоди) нехучу більше писаками писати? бо і так правда в очі іх гребе)і зависть)Вспомніть иудеи коліно Леви?.яке Вас в Египті охраняло від рабства і Ви наші раби, і вспомніть Моисея дятьку і  Арона, які Вас спасли, і чистокровним исрэль і полукровкам і читвиртовкам просто совітую, мирно і благо і совісно ставитись до чистоти симитскої крови,  крови священної Арона потомка Арона внука Пинхса із яким Бог заключив союз мира за Ваше спасіння,,, і дав Пінхасу і Його нащаткам священство до вічна, я думаю мене порозуміли чистокровні иудеи полукровки і четвертовки. Просто коаним у вас пользуются большим почтениєм,ви знаете от кого они...Иудаизм ЭТО ОБРАЗ ЖИЗНИ В ПЕРВУЮ ОЧЕРЕТЬ...так що друзи ?! благо и привелегии потомкам первосвященника Арона, когенам !!


юра
6 січня 2019 13:25

Вчитель   в синагогу хоть кому можна заходити?  тоді всі будуть заходити бо там вигідно? в синагогу ідуть молитись як в храми, в храмах вигоди немає  тоді всі підуть в синагогу щоб мати вигоду, залишать храми і пдуть до синагоги якщо можна всім заходити без єврейских корнів.


Залишити Коментар