Хто ще стоїть за анти угорськими провокаціями на Закарпатті

грудня 09 / 2018
Хто ще стоїть за анти угорськими провокаціями на Закарпатті

Прокуратурою Закарпатської області спільно з слідчими ГУНП в області та Управлінням СБ України в області викрито закарпатку, яка замовила та організувала друк плакатів провокаційного змісту.
Встановлено, що жінка замовила та оплатила одній з рекламних агенцій краю за друк плакатів провокаційного характеру з написом «Зупинимо сепаратистів». В подальшому, в ніч з 19 на 20 жовтня 2018 року, вони були розміщені на території декількох сіл Закарпатської області.
31-річній мукачівці оголошено про підозру у вчиненні умисних дій, спрямованих на приниження національної честі та гідності, вчинені службовою особою за попередньою змовою групою осіб ( ч.2 ст.28 - ч.2 ст.161 КК України) – йдеться в офіційному повідомленні закарпатської прокуратури.

Схоже, що правоохоронці знайшли «стрілочницю» на яку і звалять всю відповідальність, але постає запитання,які політичні цілі переслідувала жінка та які мотиви? Звідки вона взяла не малі гроші на замовлення та друк провокаційних плакатів? Та хто реально стоїть за вже не першими провокаціями, проти закарпатських угорців?

Зрозуміло, що Росії вигідно відкрити «другий фронт» на Заході України та дестабілізувати ситуацію на Закарпатті, але закрадуться підозра, що в самому Закарпатті є політична сила, яка підігрує цьому. Комусь треба показати Києву, що Геннадій Москаль, не контролює ситуацію і тільки вони можуть навести тут порядок. Думаємо здогадатися хто це не важко але стверджувати та когось звинувачувати без прямих доказів ми не будемо.
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...