Для чого закарпатцям РДА, якщо ті нічого не роблять?

листопада 01 / 2018
Виноградівська РДА повністю ігнорує вирішення проблем району.
Для чого закарпатцям РДА, якщо ті нічого не роблять?

Раніше сесійні засідання Виноградівської районної ради не відвідував голова райдержадміністрації Михайло Русанюк. За традицією, напевно, нещодавню сесію проігнорувала в.о. голови РДА Наталія Костелеба-Веремчук.
Склалося таке враження, що керівники райдержадміністрації зовсім не переймаються питаннями життєдіяльності району. До прикладу, 30 жовтня, протягом п’ятигодинного сесійного засідання, депутати прийняли чимало важливих рішень – дійшли згоди та направили кошти освітньої субвенції у розмірі 9,7 млн.грн. для усіх шкіл, понад 2 млн.грн. перенаправили на ремонти та будівництво об’єктів інфраструктури, а майже 8 млн.грн. – на виплату заробітної плати медикам району тощо. Всі ці питання розглядалися за відсутності керівника РДА, що справедливо викликало обурення у депутатів. В.о. голови РДА Наталія Костелеба-Веремчук також мала прозвітувати по здійсненню делегованих районною радою повноважень. Питання про заслуховування звіту було у порядку денному та й взагалі передбачене чинним законодавством. Однак, як виявляється, для представників місцевої адміністрації закон не писаний і звітувати про виконання районного бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку було нікому. Де була у цей день очільниця райдержадміністрації ? також невідомо. Не пройшли на сесії також звіти по деяких районних програмах. У депутатів виникли сумніви щодо доцільності використання коштів підрозділами РДА.
Через таке нехтування своїми обов’язками, депутати навіть хотіли висунути недовіру голові РДА та заступникам. Пригадали вони і невиконання рішення ради, коли керівник РДА Михайло Русанюк блокував місяцями бюджетні кошти району.
Також варто зазначити, що майже усі працівники райдержадміністрації за вказівкою демонстративно покинули сесійну залу після прийняття рішення про бюджет. Інші ж, не менш важливі питання, зокрема звернення до Президента України щодо скасування підвищення ціни на газ з 1 листопада 2018 року, до Укрзалізниці щодо ремонту залізничних станцій району, розглядалися за їхньої відсутності.
Категорія : Важливе
адвокат
1 листопада 2018 12:18

Русанюк під домашнім арештом, то як можна говорити за роботу губернатора якщо губернатор сам нічого неробить тобто незвільняє чиновника якому предявлено підозру в вчинені корупційних правопорушень, про що можна говорити якщо сам губернатор покриває корупціонерів які підозруються в кримінальному правопорушенні, совісний губернатор вже мав давно подати подання на звільнення і призначення.


Степан
1 листопада 2018 13:03

А зарплата то іде з нашого багатого бюджета. А Костелебаня бачила нас усіх в одному місті.....  От хто керує районом, злодіїїїї


Дурникам
1 листопада 2018 13:49

Неудачники, лише жінку обгадити знаєте.

а самі в радах як двоїчники сидите, і червонієте!

Автор– Мочарник 2


пофіг
1 листопада 2018 18:54

 До сраки цю районну раду. А статтю писав малий Свищо. Наркоман и придурокк.


люстратор
2 листопада 2018 11:54

 Усіх трутнів з районної ради Любку Свиринка Литхтия иже с ними трема укіряти на х-й. Мавуть по тридцять тисяч зарплату за биздарну болтовню


Залишити Коментар