Поки Порошенко та Верховна рада України займаються церквою та мовами на Закарпатті занедбані тисячі гектарів родючих земель(відео)

жовтня 20 / 2018


На відео землі колишнього радгоспу «Виноградівськи», де «помирають» сотні гектарів виноградників та садів, схожа ситуація і інших колишніх радгоспах Закарпаття. Поки Порошенко та Верховна рада України, займаються церквою та мовами на Закарпатті, занедбані тисячі гектарів родючих земель.
За майже 28 років незалежності України ні одна із влад так і не вирішила проблеми колишніх радгоспів!

Поки Порошенко та Верховна рада України займаються церквою та мовами на Закарпатті занедбані тисячі гектарів родючих земель(відео)
Категорія : Важливе
Швейк
20 жовтня 2018 15:18

Дебільність автора неперевершена


Читатель
20 жовтня 2018 18:58

Вся земля сільськогосподарського призначення і частково – лісові угіддя в Подкарпатськой  Русі до її анексії Українською РСР 22.01.1946 р. були в приватній власності.  Землю потрібно повернути  спадкоємцям колишніх законних власників (реституція). Так роблять в державах, де провели декомунізацію.  Спадкоємцям треба звернутися в Державний архів Закарпатської області із заявою  надати письмово інформацію про майновий стан предків до приходу в Подкарпатя Красної Армії в жовтні 1944 р.  Треба знати й мати документ на те, що повинно би належати Вам. Об’єднуйтеся в групи.


Макош
20 жовтня 2018 20:08

Після 1937-1938 рр., коли були зачищені представники 5 колони (троцкісти, революціонери, масони та ін. дегенерати), Сталін припинив гоніння на Церкву, організоване "бідолашними жертвами репресій". Опісля Сталінградської битви, розпочівся повільний процес відновлення Православ"я.
Нащадки репресованих руйнівників рівно через 1 століття розпочали гоніння на віру, але не в брутальний спосіб, а в толерантний.


шоні
20 жовтня 2018 22:18

Швейку ти повний дебіл! 


логіка
25 жовтня 2018 15:36

У городі бузина а в Києві дядько. Це приклад логічного абсурду, який закладений у публікації. Ще додам: не клейте віру до політики , брудом не марайтесь.


Залишити Коментар