Звідки «Миротворець» взяв списки закарпатців з угорськими паспортами

жовтня 11 / 2018
Звідки «Миротворець» взяв списки закарпатців з угорськими паспортами

Сьогодні сайт «Миротворець», розширив списки закарпатців, які мають угорське громадянство довівши його до 500 осіб. Постає запитання, а звідки «Миротворець» взяв списки закарпатців з угорськими паспортами. Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто вважає, що за цими "чорними списками" стоїть вище керівництво України.
"Це брехня, що українська держава не має нічого спільного з сайтом, на якому перераховані підозрювані з українсько-угорським громадянством", - сказав він.
Глава угорського МЗС вважає, що в переліку є особисті дані, які недоступні з відкритих джерел - їх можна отримати тільки від спецслужб або урядових джерел.

В той же час наше видання знайшло джерело витоку інформації, ще грудні минулого року у мережі “Фейсбук” користувач на ім’я Лоці Креденц в групі «Клуб закарпатців» , оприлюднив списки закарпатців, котрі мають громадянство Угорщини.
Через деякий час списки були видалені з сторінки, але частину списку нам вдалося знайти. В ньому є прізвища,дата народження, номер угорського паспорта та район проживання. Схоже, що працівники «Миротворця», допрацювали цю базу додавши і домашні адреси але з помилками, або тільки місто проживання без вулиці та дому.

Звідки «Миротворець» взяв списки закарпатців з угорськими паспортами


Нам вдалося зв’язатися з одним із закарпатців, які внесені до цього списку: «Я буду подавати в суд за наклеп ніякого угорського паспорта у мене нема» - заявив він нам.

Звідки взялися ще минулого року в мережі списки достовірно невідомо але тоді чомусь ніхто не звернув на них увагу.

Ще цікавий момент, що в угорських паспортах не вноситься ім’я по батькові, а тут хтось знав його.

Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...