Міністр МЗС України Клімкін визнав, що на Закарпатті також живуть русини

вересня 21 / 2018
Міністр МЗС України Клімкін визнав, що на Закарпатті також живуть русини

Міністр закордонних справ Павло Клімкін наголошує, що Україна має знайти підхід до жителів Закарпаття та допомогти їм - про це він сказав в ефірі "Сніданку з 1+1.

"Закарпаття не можна порівнювати з Донбасом. Закарпаття складне: там є угорці, румуни, русини. Там є дуже багато всіх і до кожного потрібен свій підхід, і нам він потрібен. Без такої політики і свого підходу до кожного нічого не буде. Це фінансовий, соціально-економічний підходи. Але ми маємо їх зрозуміти і їм допомогти. Не угорці, а ми. У крайньому випадку ми разом із угорцями, а не угорці самі, як це відбувається сьогодні", - зазначив глава МЗС.

Повідомляє – ТСН

Нагадаємо, що Україна офіційно не визнає національність русин не зважаючи на те, що їх визнають 22 країни світу, а вважає їх етносом українців. Така заява міністра МЗС України фактично визнає, що русини є на рівні з іншими народами,які проживають на Закарпатті.

Нагадаємо, що Закарпатська обласна рада, визнала національність русин, але далі справа не пішла. Також нагадаємо, що на останньому переписі населення України , близько 10-ти тисяч жителів Закарпаття визнали себе русинами.
Категорія : Важливе


Loading...
загрузка...Залишити Коментар