На Закарпатті відкрили «охоту» на власників угорських паспортів

вересня 21 / 2018
На Закарпатті відкрили «охоту» на власників угорських паспортів

Сайт «Миротворець», відкрив своє відділення (чистилище) на Закарпатті з наміром встановити власників угорських паспортів, для своєї діяльності він готовий задіяти навіть ворожбитів. Цікаво,як такі наміри можуть вплинути на бажанні закарпатців не отримувати громадянство Угорщини, що дає їм право бути повноправним членом та громадянином ЄС.

Українська влада декларуючи намір вступити до ЄС з іншого боку заважає своїм громадянам самостійно інтегруватися до Європи. Виходить, що вносячи зміни до Конституції України з такими намірами влада діє тільки за ради передвиборчого піару не більше.
Все це нагадує часи сталінізму, радянського «совка» та "охоту на відьом" від яких так відхрещується нинішнє керівництво України.

На Закарпатті відкрили «охоту» на власників угорських паспортів
Категорія : Важливе
Дмитро
21 вересня 2018 09:41

Громадяни України не можуть самостійно інтегруватися в Європу, проживаючи в Україні і перебувати в громадянстві України. Для цього їм потрібно змінити місце проживання ?виїхати в ін. країну?і вийти з громадянства України. Хто бажає ?а я так розумію, це, в основному, мадяри??то вас тут в Україні ніхто не тримає.


ПОЦ
21 вересня 2018 10:07

Потрясти окремих нардепів,місцевих чиновників і окремих силовіиків треба, особливо у Берегівському та Виноградівському районах.


Я
21 вересня 2018 10:26

Сталінські часи началися з початку майдану. Ті хто нехотіли цю владу мусять воювати проти неї, або тікати з держави.До поца. А у самів верховнів у депутатів? Які паспорти? Не кадади, панами, ізраїлю? І.т.д. На них охоту нетреба робити? А я поняв они же власть. А ты кто? Нищеброд! 


Мадяр
21 вересня 2018 11:01

а що так сильно «давить жаба», що хтось як біла людина може подорожувати по світу без єдиного кордону


МАДЯР 2
21 вересня 2018 12:23

   Нічого завідувати тим что хоть якось старається вижити в цій нещасній країні, люди паспорта просять не задля розваг своїх, а тому щоб не платити за візи і щоб виходити з ним на заробітки, бо неможуть вижити. Я би в першу чергу з наших "ВЕЛЬМИШАНОВНИХ" депутатів В.Р. витрясь всі їхні паспорта та громадянства, бо в них не двойне громадянство а тройне і більше, а не простий народ дьоргати, який хоть якось пробує вижити і свої за кордоном зароблені гроші тратить в "УКРАЇНІ" на цих гавнюків.


Дмитру
21 вересня 2018 16:19

Закарпаття історично 1000 років належало Угорській імперії. Люди, які корінно тут залишилися, вони не винуваті, що їх відірвали від рідної держави і віддали не зрозуміло кому. Вони є жертвами грязної політики і до нині. 


Ірина
21 вересня 2018 16:54

Ті, хто отримав паспорти угорщини нічим не відрізняються від виродків, які махають прапором Росії на Донбасі. Не подобається - вали в Угорщину, або бери угорський паспорт і відмовляйся від українського. По-друге, те, що ви запостили - це фейк, тож ваші журналісти - ідіоти, бо сайт "миротворець" офіційний про це нічого не повідомляє. А це - його копія, якщо ви, блін не помітили. Ганьба такій журналістиці!!!Читаю що ви тут понаписувли і волосся дибки поряд з якими дурнями я живу. Хто вам заважає їзити світом - робіть біометричний паспорт і їдьте. я зробив і їжжю собі нормально куди треба. а що тисячу років закарпаття належало угорщині - то відкрий книжку і почитай, що тисячу років тому Угорщини ще не було ,а Київська Русь - тобто Україна вже була. Звикли пеняти все на депутатів - шо вони погані ,а ми прості люди. Ви самі обираєте злодіїв а потім ниєте що вони вас не защіщають. Бо голосувать треба не за гречку і за гроші а по совісті. 


Вільний
21 вересня 2018 20:15

Насрати на цей сайт. І на дебілів хто що думає.Головне у інтерполі не бути внесеним . А це усе херня . Навіть уваги не варте. І нацих полу умні хто це розвиває розбрат між Українцями . Хай не забувають що є Європейський суд і суд гаага і це є громадяни ЄС. Так що сосіт товарів.


Доирини
21 вересня 2018 20:54

Не паспорт Угорщини, а паспорт Евросоюзу.Украина туда же стремится.????


путин
21 вересня 2018 21:24

писаки  покайтеся  здайте  паспорти  угорщини  будьте  украинцями  


Pravda
21 вересня 2018 21:33

Irina, Dmitrij! Ne smisit sebe. Kudi madjaram valiti? Hiba vasi prapradidi tut pohovani? Nasi tak. Bula Kijivska rus i Kitaj buv 1000 rokiv nazad...lise ne na Zakarpatti :). Na Zakarpatti bils jak 1000 rokiv zivut madjari. Jakstso vi prijsli, veditsa kulturno, sanujte nas, budte dobrimi hozjainami. Dbajte sa te, sto vam dalosja zadar. A so do biometritsnich pasportiv, to jizditi mozna. Ale kudi bidni ukrajinski hromadjani budut jizditi? Jim treba EU pasport, stob ustrojitis pracjuvati, bo vasa nacija ne moze zabespetsiti ce vdoma. Madjarskij pasport insij riven...i vse na insomu rivni. Tjahnitsa do Jevropi :)


путин
21 вересня 2018 21:44

для  панї  їрини     хто  дав  вам   право ображати людей  ви така українка  як з мойого ........  лопата   просто  жаба   давитьколя я тебе  поважав ти один   зперших  смїло вкинув  виклик   владїщо ти русин  а тепер   .....русини .... продан  чухран   бушко  та   їншї   .....патрїоти.....з   повагою в в путїн


Pravda
22 вересня 2018 01:14

Ta stse smisno pisati abi ljudi isli, valili zvidsi, koli svit povnij vami ukrajincami. Milionami tikajete, kljanetes pid lhubij pasport- madjarskij, poljskij, hot jakij. Bo u derzavi , de vi panujete vam tez zalisajetsa lise z hlodu zdohnuti. Hto zrobiv vasu krajinu takoju zebratsnoju? Vi sami. Ta ste vam ne soromno na insih palcem pokazuvati? Vam do Madjarstsini jak do Marsa daleko. Tiho sidit, radijte poki je hto s vami zahovorit. Viz sami ne ljubite bomziv, nu rahujte jak vas vsih ljubljat.


Іван
22 вересня 2018 10:20

а чого не проводять охоту підераси авковскі на руські господарства, які до речі керують державою і їх набагато більше і загроза від них є, або вони не бачать


Свій
22 вересня 2018 12:48

Державі бракує грошей,тому хотять почати ів закартатті-днр\лнр.Буде знр,і будь що будуть робити і видумовувати щоб це почалося! Неведіться на сю шнягу,бо будеме жити як ті недоруси!мадярів наші провокують а мадяри ведуться,такшо потрібен лише час,і закарпаття нич нелишиться кроми пустих гір!


L....o
23 вересня 2018 13:49

Ирини . 

Неправда , Украинци на ций земли були ще до Киивськои Руси .  Тут жили Украинопитеки .


УУУУ
23 вересня 2018 13:53

А перед ними жили кацапогобліни.


Читатель
24 вересня 2018 14:56

Территория современного Закарпатья не была в составе Киевской Руси. Автохтонный народ За(Под)-Карпатья - карпатские русины. Их предками были белые хорваты. Княжество белых хорватов до прихода венгров входило в состав Великоморавского государства, а "...сферы влияния великоморавского и киевского князей соприкасались где-то на северо-западных окраинах расселения карпатских хорватов (возможно, в районе р. Стрий") [В кн.: Украинские Карпаты. История. Киев: "Наукова думка". - 1989.-264 с. (цит. на с. 72)].

 

Академік В. Котигорошко: «…радянські дослідники (…) після возз'єднання Закарпаття з Україною «ввели» його до складу Київської Русі [Котигорошко В. Г. Верхнє Потисся в давнину. – Ужгород:  «Карпати».-2008.- 432 с. (цит. на с.337)].


Акедемік Іван Побиван
24 вересня 2018 15:29

Ми прямі нащадки римлян.


Українець
24 вересня 2018 19:17

Ви не українці,  ви бидло хохляцьке!  Із за таких дебілонациків ви і Донбас профукали, тепер за пару гривень і на Закарпатті скандал роздуваєте!  Ви заслуговуєте на болото в якому живете, і на владу якій продається!! 


Залишити Коментар