Сімейство Балог на границі банкротства (фото)?

серпня 31 / 2018
Сімейство Балог на границі банкротства (фото)?

Життя по-новому за яке так ратувало сімейство Балог на минули виборах Президента та їх депутатська діяльність вдарила їх по голові «ключем».
На фото супермаркет «Silverland» у місті Тячів де через зубожіння населення їм прийшлося закрити майже всі каси.

Схожа картина і у всіх інших девятьох супермаркетах сімейства, які знаходять на території області.

Так було:

Сімейство Балог на границі банкротства (фото)?


Так зараз стало:

Сімейство Балог на границі банкротства (фото)?

Сімейство Балог на границі банкротства (фото)?У Виноградові частину касс повністю демонтували.

Сімейство Балог на границі банкротства (фото)?
Категорія : Важливе
Іван
31 серпня 2018 19:02

До жидів сельверлант не Балог самі жиди жидів гноять ублюдки самі між собою тварі неможуть порозумітись а іще говорять що то божий народ , і ніяк неможуть знайти між собою порозуміння іза жлобства.самі себе знищать


Сергій
31 серпня 2018 19:19

 Іван!!!!!!!!!!!! ви як у воду дивитесь. Чм не мольфар ви???


сіжу пІшу
31 серпня 2018 20:18

Неєа.. Увін просто на службі.


lj Sdfyf
31 серпня 2018 22:44

До Івана ? Іване кить нерозумієшся в нації єврейські то непиши Богом обрані всі, тільки потомки первосвященика Араона брата Моісея,які Бог обрав Йому служити і благословляти народ,то все остальне гої  так в них записано в Торі. там три народи потомки первосвященника Арона ,другі потомки протца Иякова Левити, треті исраиль -євреї,  потомки первосвященника Арона і левити це біологічна особлива група , потомки вищої касти священників, при 1-2 Ияресалимському храмі левити їх помічники,, исраиль євреї це ідеологічна група народа  гої, це так їх Бог розприділив і Моісею передав на горі синай Тору і заповіді. тайно в душі исраиль завидять левитам, що вони нижще рангом левити завидять священникам когенам, що вони нижще рангом і тому в них і за зависти одні до других скандали ,а купити статуса чи левита чи когена просто невозможно і тому зависть між ними. міліардери исраиль а купити статуса когена неможе все може копити а статуса в нації неможе ні левита ні когена когени то вопше само вищий статус в них вони всі когени левити в міжнародній базі мира сообществ занесені всі,в мире немного залишилось потомків левитів, когенів і то менше в нас в україні около півтора міліона євреїв, но когенів пару і левитів на пальцях можна порахувати, є один потомок коген гадоль це само само виша степень священства в них  на цілу європу це їх царский род.  


Петро
12 вересня 2018 14:20

Комусь дуже чешеться,бо дуже переживає аби сімейство Балог ,недайбог збанкрутувало.

 


іршава
12 вересня 2018 15:49

Нипишіть за Балог нічого такаго , тому що такі як Балога іще треба на Закарпатті знайти,я звернувся із проханням допомогти ,там ніяких небуло питань сказав пан Віктро і допоміг   я сказав віддам він сказав це на божоє най Господь прийме і зхапише в книгу добра на небесах... це слова порядної людини пана Балоги  В. І ні один депутат з області стільки нікому недопоміг як Балога , і Ви ще маєте совість щось писати за такого чоловіка порядочного?! зависть то вилекий гріх жодібність то подлість людина , так що пане Віктор я щиро Вам бажаю здоровья процвітання на радість всім які до Вас звертаються ,дающа рука де не усхудніє, божої вам підтримки і божого благословення !!


Залишити Коментар