Чоловік в.о. голови Виноградівської РДА Наталії Костелеби-Веремчук причетний до організації злочинних схем на митниці?

серпня 23 / 2018
Чоловік в.о. голови Виноградівської РДА Наталії Костелеби-Веремчук  причетний до організації злочинних схем на митниці?

Співробітниками Управління захисту економіки в Закарпатській області Департаменту захисту економіки НП України спільно із працівниками Департаменту захисту економіки НП України, слідчим відділом з розслідування особливо тяжких злочинів Головного слідчого Управління НП України, за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України, в рамках кримінального провадження 12017000000001325 від 02.09.2017 року, за ч.3 ст.368 КК України, задокументовано злочинну діяльність начальника Закарпатської митниці ДФС Балуєва Станіслава Сергійовича та заступника начальника Закарпатської митниці ДФС Каращенка Андрія Івановича (Каращенко А.І. відповідальний за тіньовий общак митниці), які організували злочинні схеми по фактам вимагання та отримання неправомірних вигод організованої злочинної групи осіб з числа працівників пунктів пропуску «Лужанка» та «Неветлемфолу» Закарпатської митниці ДФС, від фізичних та юридичних осіб за безперешкодне переправлення тютюнових виробів до Румунії і Угорщини та ввезення товарів країн ЄС та Китаю без розмитнення на територію України. В ході документування за період 2018 року проведеним повним комплексом НСРД, на виконання постанови прокурора про контроль за вчиненням злочину задокументовано більше 15 фактів вимагання та отримання неправомірних вигод головними державними інспекторами пункту пропуску «Неветлемфолу», Буря С.М., Копаниця В.А., Ківер В.В., Сабелко І.І., Герасимчук І.В., (сума неправомірних вигод яку отримали вказані митники становить понад 100 тисяч гривень), які систематично вимагали і отримували неправомірні вигоди за безперешкодне переправлення тютюнових виробів мешканцями області до Румунії. У схемі були задіяні практично всі працівники вказаного митного посту, в кінці кожної зміни вказані працівники передавали начальникам змін вказаного посту список транспортних засобів, які перевезли тютюнові вироби до Румунії та грошові кошти отримані у якості неправомірних вигод, начальники змін вказаний список та гроші передавали начальнику пункту пропуску Веримчуку М.М., який щоденно розподіляв кошти між собою, працівниками пункту пропуску, керівництвом Балуєвим С.С. та Каращенком А.І. (схема діяла в період з січня по травень 2018 року), (дружина Веримчука М.М. перебуває на посаді виконуючої обов`язки голови Виноградівської РДА, депутат облради БПП Костелеба-Веримчук Н.Ю.). Веримчука М.М. за переправки тютюнових виробів у великогабаритних автомобілях, (фурах) до Румунії було звільнено в травні 2018.
Із травня 2018 року злочинну схему по вимаганні неправомірних вигод очолила та продовжила в тому ж руслі виконуюча обов`язки начальника пункту пропуску «Неветлемфолу» Сабов І.Т., яка до того працювала начальником зміни вказаного пункту пропуску і була одним із тих, на чиїй зміни проходили найбільші партії тютюнових виробів.
Крім цього, проведеним повним комплексом НСРД, в період 2018 року задокументовано злочинну діяльність заступника начальника митного посту «Лужанка», зараз переведений на «Ужгород», Письменного А.М., який спільно із начальниками змін організував у пункті пропуску «Лужанка» злочинну схему по переправленні товарів країн Європейського союзу та Китаю до України, без декларування та розмитнення. Начальники змін пункту пропуску «Лужанка» за переправку товарів отримували грошові кошти від фізичних та юридичних осіб та передавали грошові кошти Письменному А.В. по місцю його перебування та в офісному приміщенні брокерської контори Брокбуд, яка знаходиться в м.Ужгород по вул.Швабській. Письменний А.М. розподіляв отримані кошти між начальниками змін та керівництвом Балуєвим С.С. та Каращенком А.І.
За переправку тютюнових виробів відповідає начальник пункту пропуску «Лужанка» Федько Б.П., який особисто розподіляє кошти тільки із Балуєвим С.С. та Каращенком А.І.
Також, Письменний А.М. не відвідуючи митний пост «Лужанка» на якому працював, фактично в робочий час керував в Ужгороді брокерською конторою «Брокбуд», де повним комплексом НСРД задокументовано розподіл злочинних коштів за розмитнення товарів по підробленим інвойсам, за заниженими цінами, або розмитнення фактично 20 відсотків товару із загальної партії, деякі грузи в митні пункти (внутрянки) взагалі не заїжджали, а оформлення проходило без транспортних засобів та грузів. Розподіл коштів Письменний А.М. нотував у ноутбук і розподіляв скільки коштів отримують працівники внутрянки, скільки Балуєв С.С., який контролював злочинну схему тому, що сам відвідував вказану брокерську контору для контролю.
В той же час задокументовано ряд злочинних схем організованими Балуєвим С.С. та Каращенком А.І.
В ході реалізації 22.08.2018 «на гарячому» під час отримання чергового траншу неправомірної вигоди в сумі 20 тисяч гривень затримано головного інспектора Закарпатської митниці Буря С.М., у центрі м.Виноградів, предмет неправомірної вигоди грошові кошти фігурант добровільно видав. Буря С.М. затримано в порядку ст.208 КПК України, останньому буде оголошено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ст.368 КК України.

Крім цього, в ході реалізації, спільно із слідчими підрозділами ГУНП у Львівській, Вінницькій, м.Київ, ГСУ НПУ та оперативниками УЗЕ у Вінницькій області та УЗЕ у м.Київ проводиться 16 санкціонованих обшуків за місцем брокерської контори, місцями роботи та проживання працівників та керівників Закарпатської митниці ДФС. В ході обшуків які тривають і зараз виявлено та вилучено докази злочинної діяльності, а саме більше 1 мільйона гривень (у валюті євро, долари та гривні), комп’ютерне обладнання, чорнові записи, флеш накопичувачі, документацію що підтверджує злочинну діяльність фігурантів справи. Після легалізації та розсекречення матеріалів буде прийнято рішення про притяганя до відповідальності всіх учасників організованої злочинної групи.

Чоловік в.о. голови Виноградівської РДА Наталії Костелеби-Веремчук  причетний до організації злочинних схем на митниці?


Джерело - ОРД
Категорія : Важливе
Читач
23 серпня 2018 08:08

А що на сисе все впувість Маскаль? У відставку за бардель в області старий хрич йти не збирається.


Верамчук
23 серпня 2018 08:09

До пиздівся Москаль і він в долях на роботу до того покитька попасти неможна тільки через хабарі, жлоб ніяк ненасититься подлий мерзотний дідо якому вже треба речі пакувати на той світ,і піде так само як той бідний іще гірше, бо тяжко буде залишати те що накрав ,піде із грішками в ад, і бідний із совістю в царство.


пилип
23 серпня 2018 08:09

Дякуємо  працівникам  управління  захисту  економіки, що  не  продалися  злочинцям  ДФС, а  цих  злодіїй  треба  судити, які  обкрадають  нашу  країну, обкрадають  хворих  дітей, пенсіонерів та  інших, злочинцям  митникам  місце  в  тюрмах,  або  розстріл.


Актив
23 серпня 2018 08:23

Посипалися корупціонери!!! голова РДА,веремчук, хто дальше?первий зам ?главрач?


депутат
23 серпня 2018 12:20

Москаль дальше,у відставку який має залишити за собою спогади корпцілнерів при його губернаторсві на смітнику історії, він я смітяник має піти на смітник історії !


виноградовець
23 серпня 2018 12:42

 Інтересно чи назвуть фірми і фамілії тих хто камйонами сплавляв через Дяково сигарети.


Лемко
23 серпня 2018 13:08

Хабарі, контрабанда та корупція на закарпатській митниці? Не моооже такого буууути, це нооонсенс laughing


laughing

СИВЛЮШ ВАРОШ
23 серпня 2018 14:53

А што має вповісти на йсе Москаль ? Увін туй до чого ? Його удстранили від контролю митниць . Чи ви заболи , як увін щи з Насіровим войовав ?


москаль
23 серпня 2018 15:50

Треба ЖИТИ ПО НОВОМУ!


Силянин
24 серпня 2018 09:25

Но та йсе оно... Но тать но зашто, ісе всі чесні люди... На майдані стояли за свободу виноградівської громади...за вільну і незалежну Україну... Што, м годен на йсе впувісти, ото не они, они негодні нич брати, їх пудставили...

P.S.

І сяк буде з каждим... Як маскалі кажуть

"ВозьмеЗдіє настало"

 


марія
24 серпня 2018 14:08

Сись Москаль дуже дуринь б не видить ош ота аферістка Костелеба _ Веремчук здатна своюй жадностю лиш знищити людий

Уіла Русанюка, типир знищить Москаля та ще й упридачу догодила і чоловікови що кеопнули го в сраку

Сокотітьс ясьої паніб я би іі у двір не пустила не то що до влади

бережи нас боже уд сьоі костелебані


Нло
27 серпня 2018 00:10

Забіьли таблицю ділення,тай на вибори треба грошенят


Маріанна
27 серпня 2018 13:57

Я Вам скажу, що люди  немають за що жити, малі зарплати, а керуючим чиновникам хоби що!


Міша
21 вересня 2018 20:51

це серіал богатиє тоже плачут, ніц цим покидькам не буде  так вже то ходит на окраїні 


Залишити Коментар