Закарпатці більше не будуть голосувати за сімейство Балог (відео)

липня 30 / 2018
Закарпатці більше не будуть голосувати за сімейство Балог (відео)

На відео, яке ми пропонуємо вам переглянути село Загаття Іршавського району де депутатом «мажоритащиком» у Верховній раді України є Віктор Балога, а обласним депутатом його співмешканка Оксана Балога.

Про життя по – новому, яке сімейство Балог, обіцяло на минулих виборах на камеру місцеві жителі говорити відмовилися.

«Ми більше не будемо голосувати за сімейство Балог, яке бачили тільки на минулих виборах, село помирає люди масово виїздять за кордон, скоро крім голови села та попа тут чоловіків не лишиться» - заявила нам одна із жительок села.

«Балоги за весь час свого депутатства в селі нічого не зробили, подивіться які наші дороги їх ремонтували, ще в часи Януковича» - додав інший житель.Категорія : Важливе
загатянин
30 липня 2018 20:29

Це зараз у владі прийшли нелюди які вірять ворожкам і до ворожок ходять і одні другим ставлять палки а народ страждає ,це все від ситани сатаністи,вони думають що взяли чорта за хвіст ,і все їм можна іздіватись над народом, той кого взяли за хвіст скоро їх всіх забере смолу том варити і асвальтувати в пеклі таких як вони.


закарпатець
30 липня 2018 22:15

дость по тисятці,тай проголосуете,як усе.


українець
31 липня 2018 08:45

Народ України у великій біді. бо до влади прийщли на крові жидівська банда,яка проводить геноцид народу! А за цих барих завидівських я вообще в шоці, ще б дідка,бабку і мишку у депутати вивели!!!


осій
1 серпня 2018 13:20

 в с Осій крім богара в центрі -зробив собі бар нич ни зроблено и не робиться і робитися ни буде бо у владі конюхарі 


читач
2 серпня 2018 14:56

Сімейство завидівських балог - це ненаситна зграя брехунів. Вони тільки вміють обіцяти та збагачуватися на злиднях людей і більше нічого. Тварюки і подонки, яким в пеклі горіти аж до сьомого покоління. Так Вам і треба, що спокусилися на продуктові набори цих скотів. Тепер плачете, а вони від цього жиріють. Ще і своїх внуків та все кодло потягнуть до парламенту, бо цим тварям все мало й мало.


С
5 серпня 2018 08:13

а я проголосую за них!


до останнього комента
5 серпня 2018 10:17

Голосуй за цих бариг. Може хоч візьмуть тебе до себе вбирати туалети та й на цьому заробиш пару деревяних. Завдячуючи таким дурням як ти, в нашій державі правлять дебіли, неуки і всяка жульня. 


Мария
6 серпня 2018 09:19

а де сільський голова?


ДО мАРІЇ
7 серпня 2018 12:47

Сільський голова там, де й бариги-Балоги. Добрався до корита та й потихесеньку творить свої чорні справи, а виборці мовчать, бо не знають, що їм робити.


Вика Балога
12 серпня 2018 21:40

Молодец Балога старший , я помню как он начинал лучше мера и не нужно было , ну народ есть народ нагадил в  душу   И спрашивает. Почему ? Мы то тут причем ? 


гражданин
14 листопада 2018 20:58

Коль каждый сволошь будешь слушать--не часто сыр ты будешь кушать.


Залишити Коментар