Більше 300 закарпатців потрапили до системи SIS через дії аферистів дорога в Шенген їм закрита

липня 29 / 2018
Більше 300 закарпатців потрапили до системи SIS через дії аферистів дорога в Шенген їм закрита

За інформацією «Новин Закарпаття», більше 300 закарпатців, потрапили до системи SIS через дії аферистів, дорога в ЄС їм зараз закрита. В систему їх внесло чеське консульство, через неправдиву подачу даних. Наразі на який час вони будуть нев’їздні в Шенгенську зону невідомо, дізнатися персонально про це може кожен через юристів. Вже в цьому році в Чехії було затримано 342 українці,які незаконно потрапили на її територію.

Шенгенський інформаційна система (SIS) - закрита база даних в рамках Шенгенського угоди, в яку вносяться небажані для в’їзду особи на території одного з держав-учасників.

Додамо, що з 2020 року всі бажаючі потрапити до Шенгенської зони, повинні будуть внесені в цю базу даних і після відповідної перевірки зможуть в’їхати на територію держав – учасниць, така послуга буде коштувати близько 10 евро.

З огляду на це рекомендуємо всім бажаючим отримати чеські робочі візи, перевіряти тих людей та фірми ,які хочуть вам у цьому за відповідну плату допомогти.

Також попереджаємо, що спроба перетину кордону держав-учасниць угоди людей,які внесені до системи SIS під іншим прізвищем,або паспортом може привести до арешту!
Категорія : Важливе


загрузка...


Залишити Коментар