Москаль просить всесвітньовідомих виробників цигарок звернути увагу на контрабанду

серпня 01 / 2015
Москаль просить всесвітньовідомих виробників цигарок звернути увагу на контрабанду

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль звернувся до всесвітньовідомих виробників тютюнових виробів, чиї представництва є в Україні, з проханням посприяти в боротьбі з контрабандою сигарет на західних кордонах країни.

Про це повідомляється на його офіційному сайті.

«У першу чергу ми просимо провести лабораторні дослідження вилучених сигарет на предмет їхньої ідентифікації й місця виробництва – аж до конкретної фабрики в Україні чи за кордоном. Таким чином можна буде з’ясувати точні джерела контрабандних потоків, що йдуть через нашу область, і встановити процент контрафактної продукції. По-друге, просимо організувати тренінги наших силовиків, що охороняють кордон, для підвищення їхньої кваліфікації. По-третє, очікуємо на допомогу в придбані сучасного обладнання для виявлення контрабандних сигарет у автомобільному чи залізничному транспорті», – заявив Москаль.

За його словами, мова насамперед про спеціальні сканери, що дозволяють «побачити» вміст транспорту без його розвантаження. «Ми запрошуємо представників світових брендів тютюнових виробів, що представлені в Україні, на спеціальну нараду в Ужгород. У посиленні боротьби з контрабандою зацікавлена не тільки Україна, але й виробники сигарет, які несуть від незаконного продажу своєї продукції величезні збитки», – заначив голова Закарпатської ОДА.
Категорія : Новини


Loading...
загрузка...