У ДСНС України у Закарпатській області очолив новий керівник, Гудак Роман

липня 03 / 2015
У ДСНС України у Закарпатській області очолив новий керівник, Гудак Роман


03 липня в Ужгороді Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін
У ДСНС України у Закарпатській області очолив новий керівник, Гудак Роман
в актовій залі обласного Управління ДСНС України представив колективу начальника Управління підполковника служби цивільного захисту Романа Васильовича Гудака. Він призначений на посаду наказом Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 02 липня 2015 року №532. До цього часу працював начальником Тячівського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Як зазначив у своєму виступі Микола Олександрович, особисте досягнення керівника залежать від згуртованої та професійної роботи підрозділу, тому побажав усьому колективу рятувальників у непростий для країни час працювати самовіддано й з честю та професіоналізмом виконувати всі функції щодо забезпечення пожежної, техногенної безпеки та заходів цивільного захисту населення.
У свою чергу Роман Гудак подякував керівництву МВС України, ДСНС України за довіру та запевнив, що всі поставлені перед Управлінням завдання будуть виконані якісно, вчасно, а головне професійно.

Гудак Р.В. народився у 1978 році в смт Тересва Тячівського району Закарпатської області. У 2000 році закінчив Харківський інститут пожежної безпеки МВС України. За роки служби пройшов шлях від лейтенанта до підполковника. Одружений, виховує двох синів.

У ДСНС України
у Закарпатській області
Категорія : Новини
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...