Двоє ведмежат проходять вітамінотерапію в "Синевирі"

червня 09 / 2015
Двоє ведмежат потрапили до Реабілітаційного центру виснаженими та у стресовому стані

Двоє ведмежат проходять вітамінотерапію в "Синевирі" Двоє маленьких бурих ведмежат недавно стали новими мешканцями Центру реабілітації бурих ведмедів НПП «Синевир».

У середині травня бориспільські митники вилучили дорожні сумки з контейнерами для тварин, у яких знаходилися двійко бурих ведмежат. Клишоногих було виявлено в багажному відділенні серед речей пасажирів, що прямували до Дубаї (ОАЕ).

За участі Міністра екології та природних ресурсів України Ігоря Шевченка та Радника міністра Костянтина Ярмоленка, клишоногих було передано прямо в руки працівникам національного парку. Так ведмедики живими і здоровими потрапили у Центр реабілітації бурих ведмедів НПП «Синевир». Зараз вони в окремій клітці звикають жити в напіввільних умовах. Обидва ведмедики віком близько 5 місяців, вага самки 11,5 кг, а самця – 15 кг.

«Тварини були досить виснажені і у стресовому стані, зараз вони потрохи реабілітуються та адаптуються до умов центру, – розповідає ветеринарний лікар Центру реабілітації бурих ведмедів НПП «Синевир» Михайло Маслей. – Ми їм провели обробку проти гельмінтів, призначили курс вітамінотерапії. Ведмедики п’ють молоко, їдять хліб, моркву, яблука, мед».

Тут вони житимуть у напіввільних умовах разом з іншими ведмедями, яких зараз у центрі налічується вісімнадцять.


Марія ШЕТЕЛЯ,

фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою НПП «Синевир»
Категорія : Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар