Новини Закарпаття / Світ / У США помер мільярдер Девід Рокфеллер у віці 101 рік

У США помер мільярдер Девід Рокфеллер у віці 101 рік

У США помер мільярдер Девід Рокфеллер у віці 101 рік

Девід Рокфеллер 12 червня 2015 року відзначив сторічний ювілей, поєднавши в своїй особі дві найбільші мрії людства – довголіття та багатство.
Він був представником третього покоління легендарної родини мільярдерів, яка нажила статни на нафті. Засновник імперії Рокфеллерів, Джон Рокфеллер-старший, до цього часу вважається найбагатшою людиною за всю історію людства. Його статки в 1934 році становили 1,4 млрд. доларів, що складало 1,54 ВВП США. У теперішньому "еквіваленті" багатство Рокфеллера б дорівнювало 270 мільярдам доларів.

Про це у понеділок написала «The New York Times»: «Девід Рокфеллер був останнім живим онуком першого американського мільярдера і засновника нафтової компанії «Standard Oil» і контролював «Chase Manhattan» більше 10 років, маючи великий вплив у всьому світі. Рокфеллер відомий, як один з перших і найвпливовіших ідеологів глобалізації і неоконсерватизму. Його діяльність, як глобаліста, свого часу породила думки, що саме він є найвпливовішою людиною новітньої світової історії, особисті погляди якого визначають основні напрямки її розвитку».

Американські ЗМІ не раз писали, що мільярдер був відомий, як щедрий благодійник. Загальний розмір зроблених ним пожертвувань оцінюють в суму понад 900 млн доларів. Сьогодні «Forbes» називає Рокфеллера найстарішим мільярдером сучасності. Його статки оцінювалися більш ніж в 3,3 млрд. доларів, що довзволило йому посісти 581 місце у рейтингу мільярдерів «Forbes».
Дата публікації: 20-03-2017, 22:04
Повернутися назад