NASA показало дивовижний знімок поверхні Юпітера

червня 25 / 2018
NASA показало дивовижний знімок поверхні Юпітера
Станція "Юнона", яка наразі займається вивченням системи Юпітера, передала на Землю нові знімки поверхні газового гіганта.

Апарат зробив знімок 23 травня під час 13-го зближення з Юпітером. У момент знімка "Юнона" перебувала на відстані 15 500 кілометрів від піку хмар планети.


Як підкреслюють дослідники, темніші хмари розташовуються глибше в атмосфері Юпітера, а світлі – вище. Яскраві хмари, швидше за все, є аміаком або аміаком і водою в поєднанні з невідомими хімічними елементами.


Овальна структура, яка розташовується внизу знімка, при спостереженнях за допомогою наземних телескопів здається чисто білою, але на знімку "Юнони" можна помітити більш темні структури, розташовані в ній. Вчені підкреслюють, що в утворенні, в той же час, не спостерігається ніякого руху, як у Великій червоній плямі. Дослідники припускають, що вітри сповільнюються до центру урагану.

Днями на офіційній сторінці NASA в соцмережі Instagram з'явився захопливий кадр з Червоної планети, на якому помітні блакитні дюни. Відзначається, що апарат MRO (Mars Reconnaissance Orbiter) зафіксував незвичайні пагорби поблизу кратера Ліот.

Категорія : Світ


загрузка...