“Поки мама молилася”: Двоє чоловіків зґвалтували 9-річну дівчинку прямо в церкві

червня 24 / 2018
“Поки мама молилася”: Двоє чоловіків зґвалтували 9-річну дівчинку прямо в церкві
У Бакинській єпархії Російської православної церкви назріває скандал, який нагадує той, який кілька років тому розгорівся навколо сексуальних домагань в католицьких церквах Європи і США, передає Корупція.Інфо

Управління поліції Насімінського району Баку взялося за розслідування факту вчинення дій сексуального характеру відносно малолітньої дівчинки в стінах церкви. Про це Sputnik Азербайджан повідомили в правоохоронних органах Насімінського району.
За отриманими даними, 20 червня в 22-е відділення поліції Насімінського району зі скаргою звернулася мешканка столиці М.Х. Вона сказала, що є прихожанкою одного з бакинських соборів. Так, 14 лютого цього року вона в черговий раз разом з дев'ятирічною дочкою прийшла до церкви помолитися.

Поки жінка молилася, вона не помітила, як двоє чоловіків завели її дочку в інше приміщення і зробили стосовно неї насильницькі дії сексуального характеру. Про те, що трапилося дитина розповіла матері не відразу – цим і пояснюється той факт, що заява була подана через майже чотири місяці. Жінка назвала і імена обвинувачених нею осіб, але з етичних міркувань ми їх не розкриваємо.


В даний час матеріали справи передані в слідчий відділ Насімінського РУП для порушення кримінальної справи за статтею 152 (Статеві зносини або інші дії сексуального характеру з особою, яка не досягла 16 років) Кримінального кодексу АР. Слідство з'ясовує обставини того, що сталося, буде призначена відповідна експертиза (судово-медична експертиза на предмет виявлення згвалтування).

У зв'язку з наявною інформацією Sputnik Азербайджан звернувся до протоієрея Мефодія, настоятелюя одного з бакинських храмів. Отець Мефодій заявив, що вперше чує про те, що в стінах церкви було скоєно злочин щодо малолітньої парафіянки. Однак він зазначив, що обвинувачені – співробітники собору.

Ми виявили бажання поговорити також і самими священнослужителями, яких звинувачують у злочині. Але отець Мефодій заявив, що вони не будуть коментувати ситуацію.У свою чергу, правозахисниця, голова Союзу дітей Азербайджану Кямалом Агазаде в бесіді зі Sputnik Азербайджан зазначила, що постраждалу дівчинку потрібно на час захистити від суспільної уваги, щоб виключити можливий тиск на неї.
Категорія : Світ
ЧМ-2018 ФИФА В РОССИИ
24 червня 2018 23:28

РЕЗУЛЬТАТЫ МАТЧЕЙ 24 июня 2018 г. :

 

Матч 30. 15:00, Англия - Панама 6:1 , ЧМ по футболу 2018, Групповой этап, "Стадион Нижний Новгород";
Матч 31. 18:00, Япония - Сенегал 2:2 , ЧМ по футболу 2018, Групповой этап, "Екатеринбург Арена";
Матч 32. 21:00, Польша - Колумбия 0:3 , ЧМ по футболу 2018, Групповой этап, "Казань Арена".

 

Вот так, сегодня, половина матчей чемпионата мира по футболу в России уже сыграно и ни одной нулевой ничьей.


Залишити Коментар