Спочатку він “жив” під лівим оком, а після … “: Жінку вкусив комар і заніс в організм небезпечного паразита

червня 22 / 2018
Спочатку він “жив” під лівим оком, а після … “: Жінку вкусив комар і заніс в організм небезпечного паразита
Страшними наслідками обернувся для мешканки Ростова укус комара. Він заніс в організм 32-річної жінки небезпечного паразита, передає Корупція.Інфо

Пацієнтка звернулася до офтальмолога зі скаргами на дивні вузлики, які переміщувалися у неї під шкірою обличчя. Спочатку вони "жили" під лівим оком, а через кілька днів вона побачила їх над ним. Незабаром у жінки і жахливо набрякла верхня губа.
Іноді загадкові вузлики свербіли і викликали печіння. Лікар повідомив пацієнтці, що у неї в тілі живе паразит. Операцію по видаленню нематоди роду Dirofilaria провели фахівці з Ростовського державного медичного університету, повідомляє журнал New England Journal of Medicine.

За словами жінки, деякий час назад вона була в Підмосков'ї, де її покусали комарі. Вони і занесли їй небезпечного паразита. Відомо, що ці комахи є переносниками личинок дірофілярій, заражаючись ними, як правило, від собак.
Раніше повідомлялося, що з голови 29-річної китаянки видалили 10-сантиметрового паразита. У віці п'яти років вона з'їла жабу, в якій, очевидно, жив паразит. Він ріс в організмі китаянки впродовж багатьох років і досягнув великих розмірів. При цьому увесь час вона страждала від головного болю, але не знала його справжньої причини.
Категорія : Світ
В Крыму туристов нет -:))
22 червня 2018 21:24

Вот что Крымский мост животворящий делает ...

 

Alena Bardovskaya (Алёна Бардовская)
Опубликовано: 22 июн. 2018 г.

 

Это невероятно! Наконец-то в Крыму ПОЛНОЦЕННЫЙ туристический сезон! Теперь главное сохранить то что имеем, подтянуть сервис и не загибать цены))

 

КРЫМ: Такого сезона не было даже при УКРАИНЕ ... - YouTube

 

***- Наберите в инете: https://www.youtube.com/watch?v=Qx4nTGKhZzsp.s. и это ещё, когда не закончился ЧМ-2018 по футболу ...


Дневник Чемпионата мира-2018
23 червня 2018 00:43

глами украинца. Казань.

 

* ЧМ-2018. Казань. Шумные фанаты, беспилотный КамАЗ ... - YouTube:

***- Наберите в инете : https://www.youtube.com/watch?v=1w6YC5MKcIU

 

ЧМ-2018. Казань. Фан-зона, татарская кухня и легендарный Ту-144 ... - YouTube:

***- Наберите в инете : https://www.youtube.com/watch?v=2-AHlB1FU7Qp.s.  "глазами украинца. Казань."


Залишити Коментар