Парочку намагалися роз’єднати кілька людей: Чоловік попався на зраді дружині, застрягши в коханці

червня 19 / 2018
Парочку намагалися роз’єднати кілька людей: Чоловік попався на зраді дружині, застрягши в коханці


Смішний і одночасно сумний випадок стався в одному з міст Кенії. В одному з місцевих міні-готелів виявили парочку, яка під час сексу раптово «склеїлася» статевими органами. Зрозумівши, що самостійно «розліпитись» не виходить і взагалі-то дуже боляче, чоловік і жінка почали кричати. Перелякані сусіди по готелю викликали поліцію, подумавши, що когось вбивають.

Парочку намагалися роз’єднати кілька людей: Чоловік попався на зраді дружині, застрягши в коханці


Приїхавши на місце події співробітники правоохоронних органів побачили нещасних: чоловік все ще лежав на своїй коханій і нестямно кричав.

Добропорядні люди викликали лікарів на місце НП, але і не забули повідомити дружину потерпілого про те, що трапилося. Та негайно приїхала і заявила, що давно підозрювала чоловіка в зрадах. У лікарні коханців вдалося успішно розчепити, але чи прийняла його дружина назад, так і залишилося таємницею.
До слова, рік тому одна з нігерійських парочок теж «прославилася» тим же самим чином. Вирішивши зайнятися коханням в затишному містечку, молоді чоловік і жінка не змогли звільнитися, і їх на носилках несли до лікарні під улюлюкання перехожих.

Виявляється, описане вище явище не рідкість і навіть має кілька описаних медициною випадків.

Penis captivus (в перекладі з латині – "полонений пеніс") – раптове спазматическое скорочення м'язів статевих органів жінки, що робить неможливим витягнути дітородний орган чоловіка. Про древній інтерес публіки до феномену «полоненого пеніса» свідчать огляди історичних даних на цю тему, опубліковані ще в 1935 і 1979 роках.

Так, в 1372 році Жоффруа де Ла Тур Ландрі описав, як сластолюбець на ім'я Перс Ленар «віддався плотських утіх» зі своєю коханкою на церковному вівтарі, і Бог «приліпив їх один до одного». На наступний день все місто побачив коханців, ще зчеплених, «як пес з сучкою». Тільки з проголошенням молитов тривалий статевий акт нарешті завершився (хоча коханців зобов'язали ще три неділі з'являтися в церкві, роздягатися догола і бити себе перед всією церковною громадою). Це явище згадується ще в кількох середньовічних легендах і розповідях, які, на думку Ф. Краупля-Тейлора, автора дослідження 1979 року народження, «мало пов'язані з достовірними фактами».

Категорія : Світ
Это сейчас актуально для Украины
19 червня 2018 16:18

Cудя по фото "ШВИДКОЙ ДОПОМОГИ" - она срочно приехала в Кению на допомогу роз’єднати кілька людей, які під час сексу раптово «склеїлася» статевими органами.

 

Украина цэ Кения?-:)))))))))))))))))**************************************************

Следующая мегастройка РФ ...

 

В Хабаровском крае проектируют новую железную дорогу: https://todaykhv.ru/news/economics-and-business/13683/

Изыскатели уже готовят проект трассы к будущему мосту на Сахалин.

 

В Хабаровском крае начались работы по проектированию новой железнодорожной ветки к будущему транспортному переходу на остров Сахалин. Об этом корреспонденту ИА «Хабаровский край сегодня» рассказали в Дальневосточном проектно-изыскательском институте транспортного строительства, чьи специалисты работают сейчас в Ульчском районе.

 

- У нас есть техническое задание, подписанное первым заместителем руководителя РЖД Анатолием Краснощёком 23 апреля этого года, - объяснил начальник службы инженерных изысканий АО «Дальгипротранс» Дмитрий Симуков. – Техническое задание предусматривает начать строить железнодорожную ветку к будущему переходу на Сахалин с 2021 года. Сейчас наши специалисты на месте прорабатывают основные проектные решения. Они определяют, как пойдёт трасса, через какие населённые пункты, где и какие будут разъезды. Наша задача, как изыскателей, определить наилучшее положение этой железной дороги, чтобы сделать её строительство оптимальным, как можно меньше земляных работ, как можно ниже перепады высот. Проектными изысканиями самого моста занимается другая организация. Для работ по проектированию трассы на Сахалине мы воспользовались помощью «Мосгипротранса».


Полностью закончить проектно-изыскательские работы на месте строительства подъездных путей к будущему переходу на Сахалин планируется к лету 2019 года.

 

В целом проект железнодорожного моста на о.Cахалин (5,9 км) с учётом железнодорожных подходов ОАО РЖД (452 км и 127 км) оценивает : https://todaykhv.ru/news/economics-and-business/13036/?sphrase_id=815333

проект  в 540,3 млрд руб. плюс более 90 млрд руб. на модернизацию путей на Сахалине (всего более $10,5 млрд.) - стоимость без НДС. На проектные работы на 2018 год уже выделен 1 млрд руб.

Строительные работы предполагается закончить за 5 лет (2019–2023 годы).

В ОАО РЖД уточнили, что параметры «предварительные ... идёт проработка».

 

«Стройгазмонтаж» Аркадия Ротенберга получит контракт на строительство железнодорожного моста на остров Сахалин, ссылаясь на свои источники сообщил Bloomberg. В настоящее время компания уже выполняет подряд по возведению Крымского моста через Керченский пролив.

 


Роттенберг красава
19 червня 2018 19:33

Как друзья Путина захватили Газпром - YouTube


Смотрим и любуемся как жиды ипут кацапское быдло

ВИДЕО:


https://www.youtube.com/watch?v=qgtYKTI3-0k

 

БГЫГЫГЫ!!!


Залишити Коментар