Парочку намагалися роз’єднати кілька людей: Чоловік попався на зраді дружині, застрягши в коханці

червня 19 / 2018
Парочку намагалися роз’єднати кілька людей: Чоловік попався на зраді дружині, застрягши в коханці
Смішний і одночасно сумний випадок стався в одному з міст Кенії. В одному з місцевих міні-готелів виявили парочку, яка під час сексу раптово «склеїлася» статевими органами. Зрозумівши, що самостійно «розліпитись» не виходить і взагалі-то дуже боляче, чоловік і жінка почали кричати. Перелякані сусіди по готелю викликали поліцію, подумавши, що когось вбивають, передає Корупція.Інфо
Приїхавши на місце події співробітники правоохоронних органів побачили нещасних: чоловік все ще лежав на своїй коханій і нестямно кричав.

Добропорядні люди викликали лікарів на місце НП, але і не забули повідомити дружину потерпілого про те, що трапилося. Та негайно приїхала і заявила, що давно підозрювала чоловіка в зрадах. У лікарні коханців вдалося успішно розчепити, але чи прийняла його дружина назад, так і залишилося таємницею.
Парочку намагалися роз’єднати кілька людей: Чоловік попався на зраді дружині, застрягши в коханці
До слова, рік тому одна з нігерійських парочок теж «прославилася» тим же самим чином. Вирішивши зайнятися коханням в затишному містечку, молоді чоловік і жінка не змогли звільнитися, і їх на носилках несли до лікарні під улюлюкання перехожих.

Виявляється, описане вище явище не рідкість і навіть має кілька описаних медициною випадків.

Penis captivus (в перекладі з латині – "полонений пеніс") – раптове спазматическое скорочення м'язів статевих органів жінки, що робить неможливим витягнути дітородний орган чоловіка. Про древній інтерес публіки до феномену «полоненого пеніса» свідчать огляди історичних даних на цю тему, опубліковані ще в 1935 і 1979 роках.Так, в 1372 році Жоффруа де Ла Тур Ландрі описав, як сластолюбець на ім'я Перс Ленар «віддався плотських утіх» зі своєю коханкою на церковному вівтарі, і Бог «приліпив їх один до одного». На наступний день все місто побачив коханців, ще зчеплених, «як пес з сучкою». Тільки з проголошенням молитов тривалий статевий акт нарешті завершився (хоча коханців зобов'язали ще три неділі з'являтися в церкві, роздягатися догола і бити себе перед всією церковною громадою). Це явище згадується ще в кількох середньовічних легендах і розповідях, які, на думку Ф. Краупля-Тейлора, автора дослідження 1979 року народження, «мало пов'язані з достовірними фактами».
Категорія : Світ
актуально для россии затоплено фекалиями
19 червня 2018 19:37

Затоплено кладбище, на котором лежат родители Владимира Путина
 

Подтопление, постигшее на прошлой неделе Серафимовское кладбище Петербурга, в результате которого было затоплено пятнадцать процентов площади некрополя, ликвидировано лишь частично. Сначала администрация кладбища надеялась, по словам ее представителей, что вода уйдет к Радонице, приходящейся в этом году на 17 апреля. Потом кладбищенские работники пыталась откачивать воду насосами, но ликвидировала последствия бедствия лишь частично.

После жалоб местных жителей и публикаций в СМИ городская прокуратура и Роспотребнадзор провели на некрополе проверку. Выяснилось, что талые и ливневые воды сбрасываются там или в коллектор «Водоканала», или в Гнилой ручей, текущий по кладбищенской территории. Вода при этом не проходит никакой очистки, что есть грубое нарушение санитарных норм. Кроме того на кладбище нашлись мусорные контейнеры, стоящие на почве, а не асфальте, что тоже запрещено.

-   Мы выявили там многочисленные нарушения СанПиНа. Это касается не только дренажной системы, но и мусора, который там складировался, - рассказали в прокуратуре. – Безусловно, все нарушения еще не устранены. Будем решать вопрос о внесении представления.
Серафимовское кладбище располагается на семидесяти гектарах. Первое захоронение на нем было в 1905 году. Здесь находятся братские могилы погибших во время блокады Ленинграда, моряков утонувшей субмарины «Курск» и другие. Здесь покоятся киноактеры Павел Кадочников и Александр Демьяненко, востоковед Василий Струве, географ Сергей Лавров.  Здесь же - захоронение Владимира Спиридоновича и Марии Ивановны Путиных, родителей действующего президента России. Этим могилам вода пока не угрожает.


Залишити Коментар