Стало відомо, де відбудеться фінал Ліги чемпіонів-2020

травня 25 / 2018
Стало відомо, де відбудеться фінал Ліги чемпіонів-2020
Визначилися міста, де пройдуть фінали чоловічої Ліги чемпіонів, Ліги Європи, Суперкубка УЄФА, а також вирішальний поєдинок жіночої Ліги чемпіонів 2020 року.

Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, вирішальний поєдинок головного футбольного єврокубка прийме стадіон Ататюрк в турецькому Стамбулі. Місткість стадіону – 80 тисяч глядачів.

Це рішення було прийнято на засіданні Виконавчого комітету УЄФА в Києві. Раніше на стадіоні Ататюрк вже проходив фінал Ліги чемпіонів. У 2005 році Ліверпуль переміг Мілан у серії пенальті після того, як основний і додатковий час завершилися з рахунком 3:3.

Фінал Ліги Європи-2020 відбудеться в польському Гданську на стадіоні Арена Гданськ. Стадіон вміщує 44 тисячі глядачів.

Суперкубок УЄФА того ж року пройде в португальському Порту на арені "Драгау", де виступає місцевий однойменний клуб. Фінал жіночої Ліги чемпіонів прийме Дженералі Арена в австрійському Відні.

Категорія : Світ
«Мотор Сич», «Зорямашпроект»...- прощай
25 травня 2018 17:49

Импортозамещение украинских двигателей для авиации и флота России завершено.

 

Полностью была решена проблема с двигательными установками для ВМФ, авиадвигателями. Кроме того, в армейской авиации ВК-2500 заменил ТВ3-117.

 

«Могу констатировать, что зависимости от украинской продукции уже нет», — сказал вице-премьер России Юрий Борисов вчера (24 мая 2018 года) на лекции для слушателей Академии Генерального штаба ВС РФ.p.s. "А Скрипач не нужен, родной. Он только лишнее топливо жрёт".художественный фильм "Кин-Дза-Дза".


Залишити Коментар