“В дітей з вух йшла кров…”: Вагітна пасажирка розповіла, що відбувалось на борту під час екстреної посадки літака

травня 22 / 2018
“В дітей з вух йшла кров…”: Вагітна пасажирка розповіла, що відбувалось на борту під час екстреної посадки літака


Інцидент стався пізно увечері в неділю, 20 травня. Причиною інциденту стала розгерметизація салону повітряного судна.

Аварійну посадку в аеропорту російського міста Волгоград здійснив літак турецької авіакомпанії Onur Air, що летів з Анталії у Челябінськ

Пасажирка авіалайнера Airbus 321 компанії OnurAir, який здійснив екстрену посадку в аеропорту Волгограда, розповіла про те, що відбувалося на борту під час НП. За словами Катерини Вершиніної, яка знаходиться на восьмому місяці вагітності, екіпаж турецького літака не говорив по-російськи.

– Стюардеси плакали, тікали … У багатьох пішла кров з носа. У деяких дітей йшла кров з вух … Жахливе видовище … Екіпаж бігав, метушився, тікав, – розповіла Вершиніна.

Майбутня мама розповіла, що помітила дим, але подумала, що так і повинно було бути. За її словами, пасажирам нічого не пояснювали і до самого приземлення ніхто не знав, що відбувається. Бачачи поведінку екіпажу, пасажири також починали панікувати – деякі молилися або хрестилися, деякі плакали.

Після приземлення їх півгодини не випускали з літака. Вагітна челябінка з чоловіком просиділи 11 годин в залі очікування. При цьому воду, за словами Вершиніної, їм дали години через дві, а погодували аж перед вильотом до Челябінська.

Після НП майбутня мама пройшла поглиблене обстеження – з малюком все гаразд.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...