“Зняла штани і почала кидатися власними фекаліями”: Мережу підірвав відеоролик неадекватної відвідувачки (Відео 18+)

травня 17 / 2018
“Зняла штани і почала кидатися власними фекаліями”: Мережу підірвав відеоролик неадекватної відвідувачки (Відео 18+)
Дивний ролик з'явився на Reddit і справив "фурор". Користувачі в шоці, і є від чого. Думаєте у вас день на роботі пройшов погано? Цей ролик розвіє ваші ілюзії, передає Корупція.Інфо.

Справа відбувається, по всій видимості, в кафе. Де неадекватна відвідувачка спочатку влаштовує сцену персоналу, а потім переходить до зовсім ненормальних дій. Жінка знімає штани, робить процес дефекації і кидає екскременти в співробітників.
Користувачі не тільки жахнулися, але і здивувалися тому, з якою спритністю божевільна дамочка провернула свій напад. Обговорення переросло в 4,5 тис. коментарів. Деякі користувачі настільки були вражені, що стали шукати більш-менш розумні причини вчинку. Хоча навряд чи такі є. Серед припущень пролунав варіант, що її просто не пустили в туалет, який працював тільки для персоналу.

"Мені належав ресторан протягом 23 років. Я думав, що бачив все. Мене пограбували п'ять разів, в мене стріляли, але щоб таке.Відео тут
Категорія : Світ
«Газпром» информирует ...
18 травня 2018 03:50

"Газпром" к середине мая 2018 года построил более 83% газопровода "Сила Сибири", сообщила вчера компания : http://www.gazprom.ru/press/news/2018/may/article429462/.

Таким образом, длина построенного отрезка достигла 1 тыс. 791 км. линейной части участка газопровода от Чаяндинского месторождения до границы с Китаем в Амурской области.

 

В 2018 году основной объём строительно-монтажных работ по участку будет завершён.

 

На 2019 год запланировано проведение испытаний газопровода, монтаж систем электроснабжения, связи и телемеханики, пуско-наладочные работы, добавили в компании.

 

По газопроводу "Сила Сибири" газ с месторождений Восточной Сибири (Чаяндинского в Якутии и Ковыктинского в Иркутской области) будет транспортироваться как на внутренний российский рынок, так на экспорт в Китай. Проект поставок газа в восточные районы Китая также называют "восточным маршрутом".

 

В 2018 году "Газпром" планирует инвестировать в проект газопровода "Сила Сибири" почти 218 млрд рублей против 158,8 млрд рублей в 2017 году.

 

Согласно контракту, подписанному 21 мая 2014 года между "Газпромом" и китайской CNPC, по "восточному маршруту" будет поставляться 38 млрд куб. м газа в год в течение 30 лет (c возможным продлением в дальнейшем). Сумма контракта - $400 млрд. Поставки российского газа по трубопроводу в Китай должны начаться в конце 2019 года.

 


Залишити Коментар