В США хлопець жорстоко убив свою вагітну подружку, а тіло сховав у валізу (ФОТО)

квітня 21 / 2018
В США хлопець жорстоко убив свою вагітну подружку, а тіло сховав у валізу (ФОТО)


У своє виправдання чоловік заявив, що дівчина наставила на нього пістолет і йому довелося захищатися.

Житель Мілуокі звинувачується у вбивстві своєї подруги, яка перебувала на п'ятому місяці вагітності після того, як її тіло було знайдено в валізі, перев'язане скотчем. 27-річного Квентіна Нілу заарештували, коли поліція знайшла в сховищі, яке він орендує, загиблу 21-річну Шеннон Мані з ножовими і вогнепальними пораненнями, повідомляє People.

Шеннон, яка жила зі своїми батьками в Уокеші, оголосили зниклою без безвісти 13 квітня після того, як вона не забрала свого молодшого брата зі школи і пропустила роботу. Згодом батьки дівчини звернулися в поліцію, запідозривши Квентіна в можливій причетності до її зникнення. Таким чином, було отримано ордер на обшук його квартири, де судмедексперти виявили сліди крові: в підвалі, ванній кімнаті, на стінах і на верхній частині сходи підвалу.

За версією слідства, між парою сталася сварка, в ході якої Квентін дістав недавно придбаний пістолет. Він двічі вистрілив дівчині в голову, після чого вона впала в підвал. Втім, обвинувачений стверджує, що це Шеннон напала на нього, озброївшись пістолетом, а він лише оборонявся. Також він зізнався, що поклав труп у пакет для сміття і сховав його в валізі. Телефон подруги він викинув в ставок, а гаманець – в смітник.

В США хлопець жорстоко убив свою вагітну подружку, а тіло сховав у валізу (ФОТО)
Категорія : Світ
Изолента на 162 миллиарда
22 квітня 2018 02:10

По итогам IV Ялтинского международного экономического форума власти Крыма подписали 70 соглашений и меморандумов на 162 млрд рублей (более $2,5 млрд.). Об этом сообщил глава РК Сергей Аксёнов.

 

Из них 42 миллиарда рублей - это соглашения, подписанные бизнесменами между собой без участия органов госвласти. Органы власти с частными компаниями заключили соглашений на сумму 58 миллиардов рублей.

Отдельно выделены соглашения с представителями Сирии — их сумма составила 62 миллиарда рублей.

 

Крым по-прежнему больше всего привлекает инвесторов в сфере туризма, рекреации (восстановление израсходованных в процессе труда и развитие физических и духовных сил человека, повышение уровня здоровья и работоспособности) и агропромышленный комплекс (АПК).

 

Бюджетных (государственных) денег на проведение Ялтинского международного экономического форума не было потрачено ни единой копейки.

Организаторы форума — Фонд «Ялтинский международный экономический форум», Совет министров Республики Крым при поддержке Администрации Президента России.

 

ЯМЭФ-2018 проходил с 19 по 21 апреля. Приехали делегации из 71 стран. В прошлом же 2017 году стран-участниц было 50. К слову, если в ЯМЭФ-2017 приняли участие свыше 2200 человек, то в 2018 году - 3122 человека, из них - 612 иностранных участников. Среди гостей представители США, Великобритании, Германии, Бельгии, Италии, Франции, Австрии, Украины, Греции, Болгарии, Румынии, Чехии, Сербии и других стран.

Сирийская Латакия и российская Ялта стали городами-побратимами. Договор о дружбе был подписан на ЯМЭФ.


Залишити Коментар