“Шанси вижити істотно падають”: В горах пропав відомий мільярдер

квітня 12 / 2018
“Шанси вижити істотно падають”: В горах пропав відомий мільярдер
В Альпах тривають пошуки глави німецького холдингу Tengelmann Group Карла-Ерівана Хауба, зниклого на гірськолижному курорті Церматт в Швейцарії в суботу, проте шанси знайти його живим падають, передає Корупція.Інфо.

Як повідомляє видання Berliner Morgenpost, на четвер запланована нова пошукова місія.

Порятунок мільярдера ускладнюють погодні умови – на четвер метеорологи прогнозують потужний вітер і сніг в зоні пошуків.
Як довго триватиме пошуково-рятувальна операція, вирішуватиме сім'я зниклого. Вартість одного дня таких пошуків з вертольотом становить більше 25 000 євро.

"Після трьох-чотирьох днів потрібно усвідомлювати, що шанси вижити істотно падають", – зазначив голова рятувальників гірськолижного курорту Церматт Анйан Труффер. Хауб зник ще в суботу.


Зниклий бізнесмен був дуже майстерним і досвідченим лижником і альпіністом. Він мав із собою спеціальний пристрій, який дозволяє знайти лижника, якщо той потрапив під снігову лавину. Із зарядженими батареями пристрій може випускати сигнали протягом двох тижнів.

За словами Труффера, рятувальникам якось вдалося знайти зниклого лижника живим через шість днів, однак у нього був теплий одяг і спальний мішок. Хауб же запланував короткий маршрут і був у легкому одязі.

7 квітня 58-річний мільярдер, чия сім'я вважається однією з найбільш в Німеччині, поїхав на пік Кляйн-Маттергорн з готелю в швейцарському Церматті – з тих пір він зник.

Tengelmann Group, куди, зокрема, входить мережа будівельних магазинів OBI, володіє 73 компаніями з оборотом близько 30 млрд євро і понад 215 тисячами співробітників. Карл-Еріван Хауб очолює її з 2000 року. Бізнес родини Хауб заснований 1867 року. Його предки починали з імпорту кави і чаю і торгівлі колоніальними товарами.
Категорія : Світ
Путин одурачил финансовых акул
14 квітня 2018 01:50

Запада.

 

«Россия сделала неожиданный ход конем», — пишет InSerbia. По словам издания, благодаря падению рубля Москва смогла вернуть себе большую часть своих активов, которые находились в руках зарубежных владельцев, и вдобавок заработать 20 миллиардов долларов всего за несколько дней.

 

Ранее практически половина всех доходов от продажи нефти и газа шла не в российскую казну, а финансовым акулам в Европе. Из-за кризиса на Украине российский рубль стал резко падать, но Центробанк ничего не стал предпринимать, чтобы удержать его. Появились слухи, что у России просто нет достаточных денежных средств для этого. Цены на акции российских энергетических компаний серьезно упали, и финансовые акулы стали их распродавать, пока они совсем не обесценятся.

 

Путин же выждал целую неделю «и только улыбался на пресс-конференции», а когда цены на эти акции снизились максимально, он приказал немедленно скупать активы, которые держали американцы и европейцы. «Когда финансовые акулы поняли, что их обманули, было уже слишком поздно», — пишет издание. И теперь все доходы от нефти и газа останутся в России, а рубль будет расти сам по себе, и для этого не нужно будет растрачивать золотовалютные резервы.

 

«Европейские финансовые акулы остались в дураках: за пару минут Россия за гроши скупила нефтяные и газовые активы стоимостью в миллиарды. Такой удивительной операции мы не видели с момента создания фондового рынка», — пишет InSerbia.


Залишити Коментар