У Франції зіткнулись шкільний автобус та потяг: загинуло шестеро дітей, особи чотирьох досі не встановлено

грудня 15 / 2017
У Франції зіткнулись шкільний автобус та потяг: загинуло шестеро дітей, особи чотирьох досі не встановлено


До шести зросла кількість дітей, які загинули при зіткненні поїзда зі шкільним автобусом на півдні Франції.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на французьку радіостанцію France Info.

Раніше повідомлялося про загибель чотирьох осіб. Однак, за інформацією радіостанції, ще двоє дітей померли в п’ятницю від отриманих травм: їм було 11 років.

Ще понад 15 дітей отримали поранення.

Аварія сталася в четвер. Шкільний автобус зіткнувся з поїздом на залізничному переїзді в комуні Міла, неподалік від міста Перпіньян на півдні Франції.

Місцеві ЗМІ повідомляли з посиланнями на очевидців і уцілілих пасажирів, що при виїзді автобуса на переїзд шлагбаум був піднятий, а світлові сигнали дозволяли автобусу рухатися.
Категорія : Світ
...
15 грудня 2017 19:27

******

Выборы президента России состоятся 18 марта 2018 года. Такое постановление единогласно принял сегодня Совет Федерации в соответствии с Конституцией и законом о выборах главы государства.


"Назначить выборы президента Российской Федерации на 18 марта 2018 года. Настоящее постановление вступает в силу со дня его официального опубликования",

 

Согласно закону о выборах президента, стартом кампании считается дата официального опубликования постановления. Закон предписывает сделать это в течение пяти дней.

 

В "Российской газете" документ будет опубликован 18 декабря 2017 - и официально в России начнётся избирательно компания по выборам президента страны.... избирательнАЯ компания по выборам президента страны..


Залишити Коментар