Компанія з Японії розмістить рекламу на Місяці

грудня 14 / 2017
Компанія з Японії розмістить рекламу на Місяці


Стартап з Японії Ispace Inc. має намір розміщувати рекламні щити на Місяці. Для цієї мети компанія почала збирати гроші.

Фірма до теперішнього часу змогла зібрати 90 мільйонів доларів США. Спонсорам стартап дає обіцянку розміщувати в космічному просторі їх рекламу. Спочатку вона з'явиться на місячних всюдиходах і космічних кораблях, а коли на Місяці з'явиться перше поселення, перенесе рекламу і туди. Вся виручка від таких планів піде на розвиток космічних технологій, а в майбутньому стартап має намір створити місячну економіку.

Деякі з сарказмом додають, що рекламні щити на Місяці саме те, чого не вистачає нині пейзажу супутника Землі. Також багато компаній не варто залучати перспективної рекламної на Місяці при її освоєнні, так як планета нібито багата своїми природними копалинами.
Категорія : Світ
«Военная приёмка»
15 грудня 2017 00:12

телеканала "Звезда" (все выпуски передач) - Все самые современные и перспективные российские военные разработки: https://tvzvezda.ru/schedule/programs/content/201412231323-1cpc.htm

 

********************

 

*- Военная приемка. «Буян морского калибра».- YouTube

***- Наберите в инете : https://www.youtube.com/watch?v=ipuTZZGly_8

 

Главный герой этого выпуска «Военной приёмки» - малый ракетный корабль проекта 21631 «Буян-М». Этот корабль - первый в России, созданный по технологии стелс, и единственный в мире, способный ходить по мелководью с крылатыми ракетами на борту. Именно «Буяны» первыми применили теперь уже знаменитые «калибры» по объектам боевиков в Сирии. Эти пуски произвели шок в НАТО: до этого на Западе не верили, что российский флот может уничтожать цели в Средиземноморье, не выходя из прибрежной зоны Каспийского моря. И вот теперь вы отправляется туда, откуда впервые были пущены «калибры», - на Каспий. Побываете и на производстве, где был снят настоящий эксклюзив: первый для широкой публики показ до недавнего времени засекреченной модели корабля, который разрабатывают как продолжение славного проекта «Буяна-М» - тримаран, способный нести вдвое больше крылатых ракет.

 


Залишити Коментар