Американка народила "різнокольорових" близнюків від різних чоловіків

грудня 13 / 2017
Американка народила "різнокольорових" близнюків від різних чоловіків


Джессіка Аллен з Перріс (Каліфорнія) змушена була пройти довгий судовий розгляд, щоб отримати опіку над власним біологічною дитиною, яка народилася в результаті рідкісного збігу, повідомляє New York Post.
У квітні 2016 Джессіка вирішила допомогти безплідній парі стати батьками. Вона звернулася в агентство Omega Family Global, і ті підшукали клієнтів: китайську пару за прізвищем Люї. Американка пройшла процедуру штучного запліднення. У самій Джесіки до цього моменту було вже двоє дітей від її бойфренда Ворделла Джаспера, причому молодшій дитині якраз виповнився рік. Гонорар міс Аллен вирішила витратити на покупку будинку.

Через належний час після штучного запліднення Джессіка повернулася в клініку на огляд і з'ясувала, що завагітніла близнюками. Сурогатної матері повідомили, що підсаджений ембріон, очевидно, розділився на дві частини, вийшли однояйцеві близнюки. Але насправді це були двійнята, причому другу дитину американка зачала, займаючись сексом зі своїм бойфрендом вже після штучного запліднення.

Коли Джессіка в належний час народила близнюків, їй навіть не дозволили подивитися на дітей - їх закривав спеціальний екран. Подружжя Люї були щасливі (в Китаї сурогатне материнство заборонено), американка отримала свій заздалегідь обумовлений гонорар - 30 000 доларів плюс 5000 за другу дитину.
Вони з бойфрендом оформили покупку будинку, але за кілька днів до переїзду китаянка прислала Джесіці фото близнюків з припискою: "Вони різні, тобі не здається?" І дійсно, різниця була помітна. Діти ще перебували в Каліфорнії, їм швидко зробили ДНК-тест, і з'ясувалося, що один з малюків - мулат, народжений Джесікою від Ворделла.

Китайська пара через агентство пред'явила сурогатної матері позов на 22 000 доларів. До томі ж Джессіка, до свого жаху, виявила, що малюка не збираються віддати їй, але і китайці не хочуть мати з ним справи, тому дитину віддадуть на всиновлення.
У підсумку, звернувшись до юриста і витративши три тисячі доларів, американка домоглася того, що з неї були зняті фінансові претензії (з цим розбиралася агентство з усиновлення, фактично відповідальне за медичну помилку - оскільки ніхто не помітив, що близнюки разнояйцевие). Крім того, в кінці кінців матері повернули дитину - представник агентства передав їй малюка на автомобільній парковці.
Після перенесених потрясінь Джессіка і Уорделл одружилися і тепер виховують своїх трьох дітей. Сурогатна мати не шкодує про свій вчинок, але звертається до жінок, які збираються стати сурогатними матерями, із закликом добре обміркувати всі наслідки.
Категорія : Світ

Залишити Коментар