Американка народила "різнокольорових" близнюків від різних чоловіків

грудня 13 / 2017
Американка народила "різнокольорових" близнюків від різних чоловіків


Джессіка Аллен з Перріс (Каліфорнія) змушена була пройти довгий судовий розгляд, щоб отримати опіку над власним біологічною дитиною, яка народилася в результаті рідкісного збігу, повідомляє New York Post.
У квітні 2016 Джессіка вирішила допомогти безплідній парі стати батьками. Вона звернулася в агентство Omega Family Global, і ті підшукали клієнтів: китайську пару за прізвищем Люї. Американка пройшла процедуру штучного запліднення. У самій Джесіки до цього моменту було вже двоє дітей від її бойфренда Ворделла Джаспера, причому молодшій дитині якраз виповнився рік. Гонорар міс Аллен вирішила витратити на покупку будинку.

Через належний час після штучного запліднення Джессіка повернулася в клініку на огляд і з'ясувала, що завагітніла близнюками. Сурогатної матері повідомили, що підсаджений ембріон, очевидно, розділився на дві частини, вийшли однояйцеві близнюки. Але насправді це були двійнята, причому другу дитину американка зачала, займаючись сексом зі своїм бойфрендом вже після штучного запліднення.

Коли Джессіка в належний час народила близнюків, їй навіть не дозволили подивитися на дітей - їх закривав спеціальний екран. Подружжя Люї були щасливі (в Китаї сурогатне материнство заборонено), американка отримала свій заздалегідь обумовлений гонорар - 30 000 доларів плюс 5000 за другу дитину.
Вони з бойфрендом оформили покупку будинку, але за кілька днів до переїзду китаянка прислала Джесіці фото близнюків з припискою: "Вони різні, тобі не здається?" І дійсно, різниця була помітна. Діти ще перебували в Каліфорнії, їм швидко зробили ДНК-тест, і з'ясувалося, що один з малюків - мулат, народжений Джесікою від Ворделла.

Китайська пара через агентство пред'явила сурогатної матері позов на 22 000 доларів. До томі ж Джессіка, до свого жаху, виявила, що малюка не збираються віддати їй, але і китайці не хочуть мати з ним справи, тому дитину віддадуть на всиновлення.
У підсумку, звернувшись до юриста і витративши три тисячі доларів, американка домоглася того, що з неї були зняті фінансові претензії (з цим розбиралася агентство з усиновлення, фактично відповідальне за медичну помилку - оскільки ніхто не помітив, що близнюки разнояйцевие). Крім того, в кінці кінців матері повернули дитину - представник агентства передав їй малюка на автомобільній парковці.
Після перенесених потрясінь Джессіка і Уорделл одружилися і тепер виховують своїх трьох дітей. Сурогатна мати не шкодує про свій вчинок, але звертається до жінок, які збираються стати сурогатними матерями, із закликом добре обміркувати всі наслідки.
Категорія : Світ
Эстакады моста соединили с аркой
15 грудня 2017 16:32

С первой фазы строительства самого большого в Европе совмещенного моста (2 моста по 19 км) прошло всего 2 года и 4 месяца.  Первая свая была забита 16 августа 2015 года...

 

С тех пор погружено 6411 свай (из 6743 всего), сооружено 452 опоры (из 595) - Крымского моста (и железнодорожного, и автомобильного).

 

На автомобильной части погружено 100% свай, построено 100% опор, слой асфальтобетона положен уже на 13 км из 17 км пролетных строений. В конструкциях готово 98% автомобильной части моста.

 

Тестовое движение автомобилей запустят уже к маю 2018 года, а в июле по мосту смогут проехать все желающие.

 

Андрюха Червонец

 

p.s. Андрюха конечно оптимист, но я (Cтарый обыватель) думаю, что опытная эксплуатация продлится 3-4 месяца - по сентябрь 2018 года, ... потом приёмка с дальнейшей проверкой устранения недоделок .. перепроверка устранения недоделок в том числе и подходов к мосту... госприёмка.... и ближе к зиме 2018 года - будет официальное открытие сквозного движения по мосту."... слой асфальтобетона положен уже на 13 км из 17 км пролетных строений ...". это - нижний слой ... верхний — около 9 км ...Керченский Мост 12 12 2017 Мини ролик - YouTube

***- Наберите в инете : https://www.youtube.com/watch?v=TegfTNhKR0I***

КрЫмский(15.12.2017)мост! Вторая нитка пролёта с Тамани на арке! Есть ли жизнь на мосту??? Свежак! :

https://www.youtube.com/watch?v=rMBsILAWafM

 


Залишити Коментар